Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

stadiumin

Merret vendimi, stadiumi Wembley nuk do të shitet Pronari i Fulhamit, Shahid Khan, e ka tërhequr ofertën prej 600 milionë paund për të blerë stadiumin kombëtar të Anglisë
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”. Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bej
Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
Perez tregon super projektin 525 milionësh Florentino Perez shpjegoi qëllimin e borxhit për të filluar punimet e stadiumit dhe dha detaje mbi procesin e rimodelimi
Reali 500 milion euro borxh për stadiumin e ri luksoz Presidetni i Real Madridit, Florentino Perez është raportuar se do të kërkojë një shumë rreth 500 milion euro borxh në m
Në kërkim të keqbërësit, kështu i vrasin urithët në stadiumin "Kharkiv" Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fushën e Shakhtar Donetsk, ku urithët kanë hapur disa vrima gjatë natës në fushën
Skandal në Berat, klubi mbyll stadiumin prej frikës së tifozëve (VIDEO) Tomori triumfoi ndaj Bylisit me rezultatin 2-1 në takimin e vlefshëm për Kupën e Shqipërisë. Kjo sfidë është zhvilluar p
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Tottenham në javë për rikonstrukturimin e stadiumit Skuadra e Tottenhamit do të jetë një nga skuadrat me stadiumin më të bukur në botë. Por ajo që është vënë re së fundmi ë
Shikoni vallëzimin e çmendur që bën Anita Haradinaj në stadium (VIDEO) Bashkëshortja e kryeministrit, Ramush Haradinaj, realizon vallëzimin “Fortnite Challenge” në stadiumin "Fadil Vokrri".
Gruaja e Haradinajt çmend rrjetet sociale me këtë kërcim (VIDEO) Bashkëshortja e kryeministrit, Ramush Haradinaj, realizon vallëzimin “Fortnite Challenge” në stadiumin "Fadil Vokrri".
Shikoni rënien qesharake të Mourinhos gjatë hyrjes për në stadiumin Wembley (VIDEO) Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në stadiumin “Wembley” ku skuadra e An
Në këtë vit do të rinovohet stadium "Santiango Bernabeu" (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vite, duke biseduar dhe negociuar me arkitektë të ndryshëm dhe institucione financiare për ta rinovuar
Shqipëri-Izrael, agjentët sekret do "pushtojnë" stadiumin Prej disa ditësh stadiumi “Elbasan Arena” ka bërë ndarjet e vendkalimeve të stafeve dhe skuadrave për ditën e premte kur
Futbollistët e Kosovës emocionohen gjatë stërvitjeve në stadiumin “Fadil Vokrri” Kombëtarja A e Kosovës, sot ka zhvilluar stërvitjen e parë në stadiumin e porsarinovuar “Fadil Vokrri” në Prishtinë, der
Tragjedi në stadiumin serb ku u sulmua Kombëtraja Në stadiumin e Beogradit ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku një tifoz që gjendej në shkallët e stadiumit ka humbur jetën
Klubi i Prishtinës nuk lejohet të luajë në stadiumin “Fadil Vokrri” Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit, ishte planifikuar të luhej ditën e sotme, por mesa është njoftuar një gjë e tillë n
Super Drita e përmbys Prishtinën, atmosferë impresionuese në stadiumin Fadil Vokrri Pas afër 30 viteve izolim me në fund në Prishtinë është luajtur një ndeshje në një stadium që i plotëson të gjitha krite
Atmosferë emocionale në stadiumin “Fadil Vokrri” Ka filluar ndeshja e SuperKupës në mes të Dritës dhe Prishtinës Ashtu sikurse është pritur, atmosfera në stadium është
Një ​zyrtar i UEFA-s kontrollon stadiumin “Fadil Vokrri” Një zyrtar i lartë i UEFA-s, që nga ora 10:00 e mëngjesit e kishte inspektuar stadiumin “Fadil Vokrri”. Ai më vonë do t’
Juventusit i del një problem i paparashikuar me stadiumin Juventus është skuadra e parë në Itali që do të ketë një ekip në kampionatin e ardhshëm të Serisë C, por tani është kthy