999 rezultate për

stadiumeve

Interit dhe Milanit i kundërshtohet propozimi për dy stadiume Komuna e Milanos ka vendosur ta kundërshtojë propozimin e Interit dhe Milanit për ndërtimin e dy stadiumeve në zonën e S
Stadiumi i ekipit shqiptar mbushet i gjithi me ujë, bën xhiron e rrjetit edhe në mediat e huaja (VIDEO) Siç dihet, infrastuktura në shumicën e stadiumeve shqiptare, është thuajse e shkatërruar. Mjafton të bjerë pak shi d
Seria A vazhdon revulucionin e stadiumeve, një tjetër klub prezanton "shtëpinë" e re Serie A është një ndër kampionatet ku shpenzohen shuma të çmendura parash, por në aspektin e stadiumeve, klubet italiane
Hodhi bananen në drejtim të Aubameyang, gjykata dënon tifozin me gjobë dhe 4 vite larg stadiumeve Në ndeshjen derbi të Londrës mes Arsenalit dhe Tottenhamit e cila përfundi 4-2 në favor të Topcinjve, e zhvilluar më 2
Botërori 2022, Katari "skllavëron" punëtorët Katari ka marrë të drejtën që të jetë organizatori i Botërorit të vitit 2022. Ky shtet edhe pse njihet si një nga ve
Shokon mbrojtësi i Arsenalit: Jam abuzuar, më quajnë "lezbike" Mbrojtësi i krahut të Arsenalit, Hector Bellerini, është detyruar që ta fshije përkohësisht rrjetin e tij social, Instag
Risia e Superiores, policia e shtetit jashtë stadiumeve Këtë fundjavë do të nisë edicioni i 80 i Kategorisë Superiore, me një risi në pikën më kyçe të futbollit tonë, që ka të
Pa polici brenda stadiumeve, ky është ligji i ri që detyron klubet e Superiores për stjuart Në ligjin e ri për sportin sanksionohet në të paktën dy nene detyrimi i klubeve si organizatorë të një ndeshjeje futboll
ISIS kërcënon sërish, publikon fotot e stadiumeve me flakë (FOTO LAJM) ISIS kërcënon sërisht. Pas një mesazhi të drejtuar 2 yjeve botëror, Ronaldos dhe Messit, tashmë shërbimet inteligjente r
Femrat ruse që tërbuan stadiumin Luzhniki (FOTO LAJM) Rusia e nisi me këmbën e mbarë, Botërorin që organizon në shtëpinë e vet, teksa mundi pastër 5-0 Arabinë Saudite. Po
Kamza dhe Lushnja në alarm, afat deri në korrik për licencimet Kamza dhe Lushnja, dy skuadrat që fituan të drejtën për të luajtur në Kategorinë Superiore gjatë sezonit të ardhshëm jan
10 super stadiumet që do të inagurohen në 5 vitet në vijim (FOTO LAJM) Ndërtimi i stadiumeve të reja është në projektin e shumë klubeve të mëdha, të cilat synojnë që të rrisin të ardhurat nëp
Prezantohet projekti i Arenës Kombëtare Para pak minutash është prezantuar projekti i stadiumit të ri kombëtar, një projekt që sipas presidentit të Federatës Sh
16 stadiumet spektakolarë të "Rusi 2018" (FOTO LAJM) Rusia ka nisur punën për organizimin e Botërorit të futbollit që do të zhvillohet në vitin 2018. Menjëherë pas "Ok"-
Nga Milan te Barça, ja projektet e stadiumeve të reja (FOTO-VIDEO) Klube të mëdha si Real Madrid, Milan dhe Barcelona, por edhe klube të vogla si Udinese, kanë gati projektet për ndërtimi
Ja si përjetohet futbolli në Afrikë (FOTO LAJM) Kupa e Afrikës ka nisur me fazën e grupeve dhe emocionet në fushë nuk kanë qenë të shumta, por e njëjta gjë nuk mund të
Serbi-Shqipëri, ja ironia e radhës nga Braçe Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe është ndalur në ndeshjen e s
Stadiumet e reja, moda më e fundit e futbollit shqiptar (FOTO LAJM) Pavarësisht se futbolli ynë vijon të dhurojë polemika mbi gjykimet dhe aleancat e skuadrave, progresi i tij është i madh
Bukuroshet e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Tashmë që 32 skuadrat kombëtare pjesëmarrëse në Kupën e Botës janë zyrtarizuar, mediat rozë përqëndrohen te shoqërueset
Dënimi i Milan, reagojnë ultrasit e Inter Ditë aspak të qeta për futbollin italian që duket i mbërthyer nga problemet të cilat vijnë nga shkallët e stadiumeve. Pa