999 rezultate për

stadiumet

Andi Lila i përgjigjet sërish Erion Braçes: Stadiumet ia kishe borxh këtij kombi, ne nuk kemi frikë si ti nga UEFA Andi Lila ka reaguar sërish ndaj deklaratës së Erion Braçes, teksa ky i fundit ironizoi kërkesën e ish-futbollistit të K
Edy Reja nis misionin, superiorja në fokus Trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edy Reja, është i pranishëm në stadiumin "Selman Stermasi" për të ndj
Fitimet nga stadiumet: Dominojnë Barcelona dhe Reali, Juventus dobët (FOTO LAJM) Barcelona dhe Real Madrid janë klubet që kanë përfituar më shumë të ardhura nga stadiumet e tyre në sezonin 2017/18.
Cana: Gjynah që stadiumet në Shqipëri janë bosh Cana: Gjynah që stadiumet në Shqipëri janë bosh Legjnda e kombëtares shqiptare, Lorik Cana ishte në Kamëz ku shijoi n
Tre stadiumet e preferuara të Buffon Portieri i Paris Saint Germain, Buffon ka bërë të ditur tre stadiumet që i kanë lënë mbresa të jashtëzakonshme. Bëhet fj
E pazakontë, heshtja pushton stadiumet e Gjermanisë Stadiumet e Gjermanisë janë pushtuar nga "heshtja" e tifozëve në ndeshjet e luajtura së fundmi. Kjo ka ardhur në for
Flamurtari del kundër bojkotit, kërkohet zbatimi i ligjit Presidenti i Flamurtarit, Sinan Idrizi është një nga drejtuesit që gjithmonë ka kërkuar civilizimin e stadiumeve shqipta
Këta janë stadiumet që do të ndërtohen për Kupën e Botës "Qatar 2022" (FOTO LAJM) Në çdo Botëror ndërtohen stadiume të reja për të zhvilluar të gjithë turneun e deri në finalen e madhe. Edhe në këtë
Wow, këto janë femrat që çmendën stadiumet e Rusisë (VIDEO) Kryefjala e të gjithëve tashmë prej dy javësh ëshët Kampionati Botëror i Futbollit 2018 që po zhvillohet në Rusi. Pav
Ja sa miliarda shpenzoi Rusia për stadiumet e Botërorit Botërori tashmë ka nisur dhe vendi pritës, Rusia deri më tani duket se ka bërë një investim të madh, që çdo gjë të shkoj
12 stadiumet e Botërorit nëpërmjet fotove (FOTO LAJM) Vetën katër ditë na ndajnë nga hapja e Botërorit me datë 14 qershor, kurse finalja 31 ditë më vonë. 12 stadiumet përr
Tashmë edhe sauditet mund të shohin ndeshje futbolli Gratë në Arabinë Saudite do të lejohen, këtë muaj, të marrin pjesë për herë të parë në ndeshjet e futbollit në mbretërin
Stadiumet në Seria A po rigjejnë tifozët Sezoni 2017-2018 ka rikthyer njerëzit në stadiumet e Italisë ku investimet e vitit të fundit kanë rritur edhe pritshmëri
Puti vendos se kush do të vendosi rregullin në stadiumet për Kupën e Botës Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka vendosur që t’ua besojë sigurinë e Kupës së Botës në vitin e ardhshëm pikërisht
Stadiumet e Katarit më të bukurit në botë, shikojini dhe mahnituni (FOTO LAJM) Botërori i Vitit 2022, që do të zhvillohet në Katar, përtej akuzave ndaj organizatorëve për ryshfet apo për keqtrajtim t
Rikthehet dhuna në stadiumet shqiptare, policia dhunon tifozët e Tiranës (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme mes Tiranës dhe Bylisit e luajtur në stadiumin “Selman Stërmasi” është shoqëruar me një incident që ka n
Tifozët kuqezi nxjerrin "kthetrat": Nuk vijmë në stadium deri sa të hiqni kallashnikovin (FOTO LAJM) Pasi u publikua në media lajmi se janë shitur vetëm 450 bileta për ndeshjen ndaj Lihtenshteinit, kanë reaguar dhe tifogr
10 stadiumet me më shumë tifozë gjatë këtij sezoni (FOTO) Stadiumi i Bayern Munich, "Alianz Arena", është i vetmi që është mbushur 100 për qind në të gjitha ndeshjet gjatë këtij
“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnë Kombëtaren, ja arsyeja (FOTO LAJM) Tifozat Kuq e Zi” kanë konfirmuar sot bojkotin e tyre të plotë të ndeshjeve të kuqezinjve në Shqipëri për sa kohë që nuk
Pas Lojërave Olimpike, shikoni si është katandisur Rio (FOTO LAJM) 6 muaj më parë sytë e botës ishin të kthyera të gjitha nga stadiumet olimpike të Rios. 12 Miliard dollarë u shpenzuan pë