999 rezultate për

stadiume

Presidenti i Serie A propozon që personat e vaksinuar të lejohen në stadiume Presidenti i Lega Serie A, Paolo Dal Pino sugjeron që Qeveria Italiane të lejojë ata kanë marrë vaksinën kundër COVID-19
Cristiano Ronaldo flet pasi u shpall lojtari i shekullit: Më mungojnë tifozët në stadiume Ditën e sotme në Dubai u dhanë çmimet e Globe Soccer Award, ku u akordua edhe çmimi për lojtarin e shekullit të 21-të, t
Futbollistët e rinj që nisën karrierën në stadiume boshe (FOTO LAJM) Londër, dhjetor (The Guardian) – Është ëndrra e secilit futbollist të ri për ta bërë debutimin me ekipin e seniorëve, dh
Tifozët kthehen në stadiumet e Anglisë, por nuk guxojnë të festojnë shumë për gola Tifozët do të kthehen në stadiumet e futbollit anglez të mërkurën, me disa klube që hapin dyert për një numër të kufizua
Zyrtare: Merr fund pritja e gjatë, rikthen tifozët në stadiume Klubet e futbollit në Angli po përcaktojnë planet e tyre për të mirëpritur mbështetësit përsëri në tribuna. Kjo vjen
Stadiumet bosh, flet Totti: Nuk është më futboll Edhe pse skuadrat janë rikthyer në fushën e lojës, një mungesë e madhe mund të quhet ajo e tifozëve, të cilëve u duhet t
Paradoksi në Kategorinë e Parë, në tetë takime, 6 ekipe nuk kanë stadiume Kategoria e Parë ka probleme të mëdha, dhe siodmos me infrastrukturën! Disa herë është thënë nga Sektori i Garave në
Tifozëve do tu ndalohet alkooli dhe të bërtiturat kur të rikthehen në stadium Me 2 dhjetor Premier League do të lejoj numër të limituar të tifozëve të rikthehen në stadiume. Por, rikthimi i tifoz
Super lajm nga Premier League, hapen dyert e stadiumeve Anglia ka marrë vendimin për rikthimin e tifozëve në stadiume. Nga data 2 dhjetor, do të lejohen deri në 4 mijë tifoz
Nëse jo futboll të mirë, në Botërorin e Katarit do të shohim stadiumet më të mira në Botë (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe dy vite nga fillimi i Kupës së Botës që fillon nga 21 nëntori 2022 në Katar. Turneu më i madh ndërko
Qeveria angleze më vendim të ri, ja kur pritet të lejohen tifozët në stadiume Kur kanë kaluar më shumë se 2 muaj që nga fillimi i sezonit në Premier League, Qeveria është duke shqyrtuar seriozisht q
Tifozët rikthehen në stadiumet spanjolle? Njoftimi për një vaksinë të mundshme kundër COVID-19 ka frymëzuar shpresë në të gjithë botën, me një ndikim të kësaj në
Rriten shifrat, Serie A mbyll përsëri stadiumet Shtimi i infektimeve me Covid-19 ka bërë që kryeministri italian, Giuseppe Conte të mbyllë sërish stadiumet dhe të mos l
Mbi 5 mijë raste me koronavirus në një ditë, Italia gati të marrë vendimin e ri për futbollin Agravimi i pandemisë së koronavirusit në Itali i ka shtyrë autoritetet shtetërore të marrin përsipër reduktimin e numrit
Hapen stadiumet për tifozët në Premier League? Premierligë përmes një letre të hapur i ka kërkuar qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar që të lejojë rikthimin e tifozëve
Serie A vijon me 25 mijë tifozë? Në të gjithë botën i frikësohen valës së dytë të COVID-19, por në Itali mendojnë se me masat e duhura, edhe sporti do t’
Nuk mjaftuan 1000, Serie A do lejojë më shumë tifozë në stadiume Ministri i Sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora, ka zbuluar se stadiumet në Serie A do t’i hapin dyert e veta për tifoz
Marotta: Një mijë tifozë janë pak, kaq pretendojmë Në Itali u miratua prania deri në 1000 tifozë në shkallët e stadiumeve në ndeshjet e futbollit, por klubet e Serisë A pr
Merret vendimi zyrtar për tifozët në Bundesligë Tifozët e Bundesligës do të lejohen të kthehen në stadiume kur të fillojë sezoni i ri me kampionët Bayern Munich që pret
La Liga me tifozë? Presidenti Tebas jep lajmin Presidenti i La Liga, Javier Tebas, ka folur për mundësinë që La Liga të pranojë tifozët në stadiume. Flitej se sezon