999 rezultate për

stadium

Firmino për një moment nuk u lejua të futet në stadiumin e Mariborit (VIDEO) Liverpool ka mundur të mos ta ketë në fushë mbrëmë Roberto Firminon. Anglezët kanë shënuar fitore të thellë kundër sl
Sterling dhe Jesus dyfishojnë shifrat në "Etihad Stadium" (VIDEO) Rahem Sterling dhe Gabriel Jesus ka kaluar Cityn në avantazh kundër Napolit të Sarrit. Sfida është duke u zhvilluar
Tifozat e Partizanit me një "banderolë" sot në stadium Partizani arriti një fitore të rëndësishme ndaj Luftëtarit të Gjirokastrës me shifrat 2-0, ku nuk e vuri në diskutim rez
Super atmosfera në stadium para fillimit të derbit (FOTO LAJM) Takimet në mes Interit dhe Milanit janë ato nga më të mirëpriturat. Kjo jo vetëm për spektaklin që skuadrat dhurojnë në
Stadiumi i ri i Kukësit me vlerë 30 mln euro, është ide e "vjedhur" në Gjermani Klubi kampion i Shqipërisë duhet të jetë një shembull për të gjithë në futbollin shqiptar. Ashtu siç ndodh në çdo vend t
Vlorë, Rama premton stadiumin e ri brenda 4 viteve Një tjetër kopleks modern do t’i shtohet kolazhit të stadiumeve të rikonstruktuara apo të ndërtuara në vendin tonë. Bëhe
Burri godet me tullë në kokë vajzat pranë stadiumit “Dinamo” Vetëm pak më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë pranë zonës së stadiumit “Dinamo”. Një person me të meta m
Mbrojtësi tregon gjithçka pas debutimit ndaj Shqipërisë: "Nëna më tha pse nuk më the që do luaje" Alvaro Odriozola debutoi me kombëtaren e Spanjës në ndeshjen me Shqipërinë, por nuk e kishte menduar kurrë që i erdhi di
HISTORIKE - Barcelona shet emrin e stadiumit për të mbajtur Messin në skuadër Barcelona do t'i japë Lionel Messit një bonus prej 80 milionë paund për nënshkrimin e kontratës prej 500,000 paundësh në
Monika braktis Metën edhe në stadium, ja kush e shoqëronte presidentin Në ndjeshjen e djeshme në Shkodër ku Shqipëria humbi përballë Italisë nuk mund të mungonte as presidenti Ilir Meta.
Më i gjati mes tifozëve, por kush e shoqëronte Ramën në stadium (FOTO LAJM) Si rrallë herë më parë, ndjeshja Shqipëri-Itali në Shkodër mblodhi jashtë politikës, politikanët më të rëndësishëm në ve
"Unë jam Fatos Nano", ish-kryeministrin nuk e lënë të parkojë te stadiumi Sot në Teatrin Migjeni katër kupat e fituara në Kampionatin Botëror nga skuadra e Italisë. Të pranishëm kanë qenë sh
Italia shënon, revoltohet Panuçi (VIDEO) Candreva ka shënuar golin e parë të kësaj ndeshjeje duke ndryshuar rezultatin në 0-1 per Italine. Atmosfera ka rënë
Duartrokitje për Berishën, atmosferë e zjarrtë në stadium Tentativa e Ciro Immobile u ndal me një përpikmëri perfekte nga portieri i talentuar i Kombëtares Ertrit Berisha. Tif
Drithëruese, i gjithë stadiumi thërret në kor Lorik Cana (VIDEO) I gjithë stadiumi Loro Boriçi është duke thirrur në kor "Lorik Cana" në këto momente duke krijuar një atmosferë madhësht
Prezantohet formacioni zyrtar i supersfidës Shqipëri-Itali Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Itali. Edhe pse u besua se këtë herë Panuci do të
Itali mire se erdhe, por para se të fillojmë ndeshjen na ndihmo të largojmë plehrat nga stadiumi (FOTO LAJM) Gjendja e ambienteve rreth stadiumit “Loro Boriçi” një ditë para takimit Shqipëri-Itali nuk duket fort e këndshme për t’
Tifozët para se të krijojnë probleme në stadium duhet të mendohen, pasi policia nuk fal më Nga gjoba deri në përjashtim nga stadiumet. Këto janë masat që nisen të aplikohen nga Policia e Shtetit për tifozët prob
Tifozët spanjollë refuzojnë masivisht Piquen, fërshëllehet nga i gjithë stadiumi Dunet se kjo bdaj Shqipërisë do të jete një nder ndeshjet me te vështira të Pique me kombëtaren spanjolle. Ai po fërs
Tifozët shqiptarë "skuqin" rrugët e qytetit ku Spanja pret sonte Shqipërinë (FOTO LAJM) Futbollistët e kombëtares nuk do të jenë vetëm as në stadiumin "Joze Riko Perez", i cili do të jetë i mbushur në kapacit