999 rezultate për

stadion

Dy yjet e Dortmundit, dikur ishin “maskota” të Liverpool-it Pas ndeshjes Borussia Dortmund-Liverpool, e cila doli në barazim 1-1, në çerekfinalen e parë të Ligës së Europës, gazeta
Ja si u prit Klopp nga tifozët e Dortmundit Tifozët e Borussia Dortmundit nuk e kanë harruar Jurgen Kloppin, i cili gjatë verës mori drejtimin e Liverpoolit, dhe i
Eredivisie, start pozitiv edhe për PSV (VIDEO) Nis me fitore aventura e Philip Cocu në stolin e PSV Eindhoven. Ish futbollisti i Barcelonës, i cili ka qënë për një koh