999 rezultate për

stacionet

Blindohet Ministria e Brendshme, qytetarët shkatërrojnë stacionet e autobusëve Teksa sot është dita e tretë e protestës në kryeqytet, Policia ka ‘blinduar’ Ministrinë e Brendshme, për t'i paraprirë ç
Të braktisur nga punëdhënësi, 30 shqiptarë flenë nëpër stacionet e trenit në Poloni Mbyllja e kufijvë për shkak të koronavirusit ka lënë një numër të konsiderueshëm shqiptarësh nëpër rrugët e shteteve të
Rritja e fuqisë së makinave elektrike, kthehen në sfidë për supermarketet Rritja e fuqisë së automjeteve elektrike nuk është vetëm një revolucion për prodhuesit, por po ndryshon gjithashtu situa
Me sytë nga bota! Stacionet e sizmiologjisë në Shqipëri rrezikojnë të mbyllen Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit rrezikon mbylljen e plotë të stacioneve të sizmiologjisë. Në një
Sala kujtohet më në fund: Telefononi këto numra nëse televizori nuk ju kap stacionet Që prej ditës së djeshme mijëra familje në Shqipëri nuk munden të shohin televizor për shkak të kalimit nga transmetimi
Google Maps sjell ndryshimin e pritur që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Google Maps sjell ndryshimin që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Kush është Romina, shqiptarja që drejtonte bandën e frikshme në Greqi Mediat greke kanë publikuar detaje nga dosja hetimore e autoriteteve për bandën e shqiptarëve që vidhte qytetarët në sta
Alarm për bomba, evakuohen 200 mijë persona në Moskë (FOTO LAJM) Më shumë se 200 mijë persona janë evakuuar nga qendrat tregtare, stacionet e trenave dhe universitetet në Moskë. Evak
Blindohet Tirana, rrugët që mbyllen dhe stacionet që ndryshojnë për mitingun e PS Mitingu përmbyllës i Partisë Socialiste sot në Tiranë pritet të sjellë një serë ndryshimesh në trafikun e kryeqytetit. P
OSHEE bën ndërhyrjet e fundit në nënstacionin e Selitës Për të garantuar energjinë gjatë ditëve të fundit të vitit, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, po bën ndër
Alarmi për bombë në Moskë, policia: Nuk u gjet asnjë mjet shpërthyes Rreth 3.000 persona u evakuuan mëngjesin e sotëm nga stacionet hekurudhore Kazansky, Leningradsky dhe Yaroslavsky në Mos
LAJMI I FUNDIT / Kërcënime me bomba në Moskë, evakuohen tre stacione hekurudhore 3.000 persona janë evakuuar nga tre stacione të ndyrshme hekurudhore si pasojë e kërcënimeve anonimë me bombë. Medie
Google do të çojë Wi-Fi në të gjitha stacionet e botës Me Google Station, kompania synon të arrijë marrëveshje me qendra tregtare, universitete, kafene, operatorë të telefoni
Kaloi 12 vite duke fotografuar stacionet sovjetike të autobuzëve (FOTO LAJM) Christopher Herwig, kanadezi i cili ka si profesion fotografinë ka prezantuar fotogalerinë e tij më të re, një projekt i
Gjendje alarmi në Mynih, evakuohet qendra tregtare dhe mbyllen stacionet e trenit Qendra tregtare “Pasing Arkaden” në Mynih është evakuuar nga policia dhe gjithashtu janë mbyllur dhe stacionet e trenit.
Alarm për bombë në Milano, një grua harron dhuratën e fëmijëve Një alarm për bombë vendosi në alarm Milanon, aty ku sonte në mbrëmje do të luhet finalja e Ligës së Kampioneve. Një
Kombinati do vuajë mungesën e ujit, shkak reshjet Për shkak të reshjeve të dendura gjatë ditës së djeshme, në Kombinat sot do të ketë kufizim të furnizimit me ujë. UKT
Gjiknuri: Të krijohen stacionet e shitjes së bombolave të gazit Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, zhvilloi sot një takim me përfaqësuesit kryesorë të shoqërive të t
Vagonat e zbrazur të LSDM-së dhe stacionet e pushtetit Maqedonia do të shkojë në zgjedhje pa LSDM-në, kurse 6 qershori do të jetë lajmi më kontradiktor që do të përshkoj kë