999 rezultate për

sqaruar

Ndërhyri për të sqaruar sherrin e djalit, kush është ekzekutori i "të fortit" të Shkodrës Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë identifikuar autorët e vrasjes së Ridvan Hysenit paraditen e kësaj të shtune,
U nisën për t'u sqaruar, zbardhet sherri me thika e sëpata ku u plagos rëndë 17-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 17-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth. Mësohet
Autori dhe i plagosuri ishin shokë, dolën nga lokali për t'u sqaruar Kevin Cungu ka plagosur shokun e tij Rexhep Xhekja me armë zjarri ditën e sotme. Pas një konflikti në lokal ata kanë
Zbulohet shkaku i sherrit mes aktorëve: Nisi në Instagram e dolën mes Tiranës për t'u sqaruar Janë zbuluar detaje te reja nga sherri i bujshëm mes aktorëve shqiptarë, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi. Mësohet se s
Aksidentohet prezantuesja e dashur për publikun, del në Instagram me qafore (VIDEO) Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke lajmëruar se fansat do ta sho
Maradona publikon pamjet rrëqethëse, tregon arsyet e operimit (VIDEO) Para pak ditësh Diego Maradona postoi një video ku shfaqej duke ecur në spital me ndihmën e mjekëve, pas një operacioni
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Do shpërndajë Kuvendin? Ndiqni konferencën e Metës (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për mediat duke sqaruar sërish vendimin për anulimin e zgjedhjeve të 30 q
Reali i vendosur për tu divorcuar nga Bale, 2 gjigandë Europian janë gati të nënshkruajnë me të Media sportive spanjolle "AS" ka sqaruar në versionin e saj online se drejtuesit e Real Madrid do të lehtësojnë maksimal
Olta dhe Kejsi sqarojnë njëherë e mirë “zënkën” virale mes tyre Miqësia mes Kejsi Tolës dhe Olta Bokës u përfol së tepërmi në rrjete sociale pas deklaratës së Kejsit në një lojë se Olt
"Nuk vuaj për ku*va që të vritem për to", Vis Martinaj mohon se shkaku i sherrit ishte Elvana Gjata Pas plagosjes në lokalin në zonën e ish bllokut, Ervis Martinaj ka mohuar se ishte planifikuar një përplasje apo një she
Roma mund të padis Barcelonën, ja si rrodhi transferimi i Malcomit Transferimi i Malcomit nga Bordeaux fillimisht në Romë e pastaj në Barcelonë, është histori në vete. Klubi italian, R
Arben Gashi në Pressing sqaron incidentin me Xhavit Halitin Sonte, në emisionin “Pressing”, me Leonard Kerqukin, në televizionin T7, po diskutohet për tensionet gjithnjë e në rritj
Reagon KFOR: Nuk ka kërcënim nga serbët, avionët bënë manovra Forca në Kosovë (KFOR) e Organizatës së Traktatit të Atlantikut Verior (NATO) ka reaguar pas raportimeve në mediat kosov
Luana Vjollcës i shpëton goja: Jam shëndoshur se jam shtatzënë E aluduar shumë herë për një shtatzani Luana Vjollca, këtë herë ka treguar më shumë sec duhet. Në puntatën e mbrëmjes
Enca reagon për operacionet plastike: K**vë, quhet mbushja e dhëmballës? Enca gjithmonë është vënë në qendër të akuzave për operacione të mundshmë plastike. Por këtë herë Enca ka shpërthyer
Vëllezërit korçarë: Me Artiolën jemi sqaruar Të ftuar në “Wake Up”, vëllezërit korçarë kanë reaguar edhe për konfliktin e pak kohëve më parë, që kanë pasur me kolege
Gazetari për 3 ish-zyrtarët: Kishin 5 milionë euro të fshehura Gazetari Basir Collaku ka deklaruar sotnë studion e Opinion në lidhje me tre ish-drejtues të lartë të Policisë së Shteti
Përgjimet që “fundosën” gjykatësin: Jemi fik krejt, shyqyr do dalë ai Gjyqtari Shkëlqim Miri u dënua nga Krimet e Rënda me burgim. Gjykatësi i Apelit është arrestuar nën akuzën e korrupsi
Dëshmitarja: Ivanovicin e luta për jetën e djalit Pjesëtarë të policisë janë angazhuar për të siguruar praninë e dëshmitares së radhës në gjykimin ndaj Oliver Ivanovicit.