E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

sqaronte

Si dështoi mbrëmë Bushati të sqaronte shqiptarët për faljen e detit (VIDEO) Ditmir Bushati, personi që do të hedhë firmën mbi marrëveshjen e detit me Greqinë u përpoq mbrëmë t'i dilte para irritim
Ronaldo tregohet arrogant me një tifoz që i kërkon ndihmë (VIDEO) Pas humbjes ndaj Sevillas, atmosfera te futbollistët e Realit nuk është dhe aq e mirë. Këtë gjë e vërteton edhe Cristian
Publikohet përmbajtja e letrës që 65-vjeçari la për Jonidën Publikohet një prej letrave që 65 -vjeçari Sokrat Shani shkroi para vetëvrasjes. Në letrën e publikuar nga Klan ai l
E fejuan pa dëshirë me emigrantin, vetëvaret 20-vjeçarja Fejesa pa dëshirën e saj me një 42-vjeçar emigrant sipas ekspertëve ishte arsyeja që një 20-vjeçare i dha fund jetës duk
Vetëvaret i dashuri, vëtëvaret edhe 21 vjeçarja Një 21 vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 1 në qytetin e Durrësit teksa
Pitella: Qeveria të sqaronte mashtrimet elektorale Zëvendëspresidenti i Parlamentit Europian, Giovanni Pitella ka deklaruar se është denoncuar prej kohësh rreziku për përs