999 rezultate për

sqaron

Mane sqaron sherrin me Salah në fund të ndeshjes Sadio Mane këmbëngul se zënka mes tij me Mohamed Salah është harruar dy javë pas tërbimit të tij të egër në përfundim të
"Herë si brigadier, herë si menaxher": Ilda Bjeleri sqaron përfundimisht largimin nga Supersport (FOTO & VIDEO) Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri e ftuar sot në “Wake up” foli për shkaqet e largimit pas 11 vitesh karrierë. Ajo
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fun
E akuzuan se e kishte vjedhur këngën e re, Era Istrefi sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re me titull “Soyanara Detka”, e cila rezultoi shumë e suksess
U tha se nuk flasin me njëra-tjetrën, Kida sqaron raportin me Taynën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me repe
Kastro Zizo ka një përgjigje për ata që e donin me kancer, i sqaron njëherë e mirë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, këngëtari dhe moderatori i njohur Kastro Zizo shokoi ndjekësit e tij në Instagram me një foto ku shkrua
"Hera e parë që shpjegoj kaq shumë", Ilda Bejleri na sqaron si blen Rolex me rrogë gazetarie (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka nisur këto ditë pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin
Shpërthen bombula e gazit në Vlorë, plagosen burrë e grua Burrë e grua janë plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në Selenicë të Vlorës. Sipas policisë, ngjarja
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Debati në rrjetet sociale: Rama sqaron flamurin grek në zonën minoritare të Finiqit (FOTO LAJM) Debati në rrjetet sociale: Rama sqaron amurin grek në zonën minoritare të Finiqit Kryeministri Edi Rama ka reaguar li
Dalin pamjet e super operacionit të RENEA-s në Elbasan (VIDEO) Disa pjesëtarë të fisit Çapja në Elbasan janë arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim nga policia e Shtetit gjatë një o
Përfundon mbledhja në PS, Rama sqaron ambasadorët në 11:00 Përfundoi pak më parë mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste nën drejtimin e kryeministrit Rama. Paraprakisht mës
Reja sqaron skandalin me Grezdën dhe përgënjeshtron Federatën Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë, ka folur edhe për çështjen Eros Grezda dhe faktin që futbollisti i Rangers u largua
Veliaj sqaron situatën: Ja pse u rrënuan disa ndërtesa te Selvia Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka reaguar në lidhje me prishjen e disa objekteve pranë zonës së Selvisë në Tiranë
Karl-Heinz Rummenigge sqaron situatën e James Rodriguez Drejtori i përgjithshëm i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge, përgënjeshtroi mundësinë e blerjes përfundimtare t
Reja sqaron listën e Kombëtares dhe shpall objektivin madhor: Të arrijmë në Europian Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, po zhvillon një konferencë për shtyp, ku flet për dy ndeshjet eliminatore të EURO 2020
Agjenti i De Paul sqaron gjithçka në lidhjet me transferimin e tij te Interi Leandro Pereir, një nga agjentët e Rodrigo de Paul, ka konfirmuar se po vlerësohet zgjidhja më e mirë për të ardhmen e k
Fotografia mund të jetë manipulim, Flora Brovina sqaron situatën (FOTO LAJM) Pas lajmit se fotografia që e ka publikuar sot deputetja e PDK-së, Flora Brovina, të një gruaje kosovare që është dhunua
Opozita hodhi hapin për të marrë pjesë në zgjedhje, PD sqaron situatën Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar në një komunikatë për shtyp lidhur mbi interes
Kovac sqaron sherrin me doktorin e Bayernit: Isha shumë i nxehur Në minutën e 75-të të gjysmëfinales së Kupës së Gjermanisë midis Werder Bremen dhe Bayern Munchen, trajneri Niko Kovaç u