999 rezultate për

sqaroi

E sqaroi më në fund! Rudina Hajdari tregon me cilën parti do të kandidojë në zgjedhje Deputetja, Rudina Hajdari ka sqaruar se në zgjedhjet e ardhshme do të kandidojë si deputete me partinë politike “Nisma”.
Rama sqaroi ç' do bëhet me qeratë, Sejko: Nuk mund të them nëse jam dakord Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se qeratë e muajit prill dhe maj do të paguhen proporcionalisht gjatë muajve në vazhdim
Si bëhet testi i koronavirusit në Shqipëri, sa kushton dhe si funksionon vetëizolimi Silva Bino, shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit P
Nga debati me Shakohoxhën tek largimi nga "Digitalb", Ilda Bejleri na sqaroi gjithçka (FOTO LAJM) Tre ditë më parë u përhap lajmi se për shkak të një debati me Dritan Shakohoxhën, moderatorja Ilda Bejleri kishte vendos
2 javë stop për talentin e Barcelonës Malcom u largua nga fusha në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Leonesa, e vlefshme për Copa del Rey, për shkak të një problemi q
Lidhja me biznesmenin, Soni Malaj tregon se do të martohet Historia 3-vjeçare e dashurisë së Soni Malajt me biznesmenin Klevi do të kurorëzohet me martesë. Është vetë këngëtarj
Kanadaja u mbyll derën shqiptarëve, ja vendimi i fundit i qeverisë Kanadaja ka njoftuar se do ti japë fund sistemit të lotarisë për prindërit apo gjyshërit e huaj që aspirojnë ribashkimin
Rama mbron Tahirin, tregon telefonatën e fundit me të I ftuar pas 3 vjetësh në Top Show, Edi Rama po flet sa i takon lënies së mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri. Pye
Nikoski: Ahmeti e sqaroi se maqedonasit do jenë pakicë në Maqedoni Ish-diplomati Risto Nikoski në një shkrim sqaron dy fenomene që kanë të bëjnë me politikat demografike në Republikën e M
Nora Istrefi flet për ndarjen me Robertin përmes një fotoje (FOTO) Thashethemi për ndarjen e Nora Istrefit me bashkëshortin, solli një reagim të madh nga ana e ndjekësve të shumtë në rrje
Sela: S’ka koalicion me Besën, ”JO” me Unitetin për arsye morale (FOTO LAJM) Kryetari i Lëvizjes për Reforma – PDSH, Ziadin Sela, ne një takim me rininë në Kumanovë ka konfirmuar se nuk ka asgjë ap
Ja kush e këshilloi Agostinellin për Partizanin Andrea Agostinelli do të marrë të hënën e ardhshme drejtimin e Partizanit, ditën që do të prezantohet zyrtarisht edhe pa
Allegri: Po përmirësohemi, United? Janë vetëm zëra Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri kërkon përqendrim maksimal në ndeshjen e radhës ndaj Lazios, të cilën ai e v
Sokol Balla: "Terroristët e internetit" kryen atentat kundër privatësisë sime Gazetari Sokol Balla ka sqaruar gjithçka lidhur me videon,ku ai paraqitet në çaste intime në dhomën e tij të gjumit.
Blloku nuk takohet Blloku VLAN nuk është takuar sot ne orarin qe kishte paracaktuar. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se takimi n
Bajram Rexhepit "i hyn frika" nga ekstremistët Ministri i Brendshëm, Bajram Rexhepi është shprehur se Kosova vazhdon të jetë një vend ku ka shumë rryma radikale terror
Naim Tërnava: BIK-u ka qenë i shqetësuar për ekstremizmin fetar Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava u shpreh se e mbështet operacionin e Policisë së Kosovës për arret
Lame propozon zgjidhjen për ngërçin e legalizimeve Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame kërkoi sot që politika të mos përzihet në procesin e legalizimeve. Duke iu referuar akuzave
Rikthehet malarja, strukturat shtetërore në këmbë Pas 50 vjetësh në jugun e Shqipërisë rishfaqet malaria e cila i ka fillesat prej dy vitesh dhe rastet e konfirmuara janë
Konfirmohet largimi, Benitez ikën nga Chelsea në fund të sezonit Rafael Benitez do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar nga vetë tekniku spanjoll i cili në