999 rezultate për

sprint

Cristiano Ronaldo bën sprintin 94 metra për 10 sekonda (VIDEO) Cristiano Ronaldo mund të jetë 34 vjeç, por ai ende zotëron një ritëm vdekjeprurës–rasti konkret në fitoren emocionuese
Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës, shënon supergol! Mohamed Salah është i papërmbajtshëm. Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit
Plas gallata, Higuain nuk ndjek dot me vrap Ronaldon (VIDEO) Një test sprinti midis Cristiano Ronaldos dhe Gonzalo Higuain është publikuar në internet dhe dallimi në intensitet ësht
Shpejtësina marramendëse e Mbappes pas sprintit të golit (VIDEO) Kylian Mbappe shënoi tre gola në fitoren e mbrëmshme ndaj Monaco, e cila siguroi edhe matematikisht titullin kampion të
Starova: Kemi sprintin final Trajneri i Laçit, Sulejman Starova foli pas humbjes 1-0 në Gjirokastër ndaj Luftëtarit në "Gol pas Goli", ku theksoi se
Çfarë sprinti nga përkthyesi i Kim Jong Un (VIDEO) Të punosh për diktatorin e Koresë së Veriut është e vështirë, shkruan Albeu.com Despoti i Koresë së Veriut mbërriti n
Aksion model, lojtarët e Realit shënojnë një gol fantastik në stërvitje (VIDEO) Real Madrid nuk ndalet, pasi çdo ditë si zakonisht ata kryejnë stërvitje intensive që të përmirësohen sa më shumë. S
Everton ja del të shënojë edhe me 1 lojtar më pak (VIDEO) Skuadra e Everton po përballet me Bournemouth në ndeshjen e vlefshme 3 pikë në Premier League. Everton edhe pse me 1
Spalleti para Udineses karikon Interin për sprintin final drejt Championsit Luciano Spalletti në konferencën për shtyp para ndeshjes me Udinesen, kërkon që skuadra të shohë para dhe u kërkon gazet
Ish-lojtari i Barcelonës shokon, thyen çdo parashikim me sprintin e tij (VIDEO) Ish-talentin e Barcelonës, Adama Traore po thyen çdo lloj parashikimi në botën e futbollit. Ai dikur ishte pjesë e
Arbitri Taylor mposht Lingard në një sprint prej 40 metra (VIDEO) Chelsea mposhti dje Manchester United me rezultatin minimal 1-0, që i dha tre pikët e arta. Por ajo që bie në sy ësh
E trishtueshme/ Sporti i sprintit zgjohet sot pa kampionin historik (FOTO) Usain Bolt, sprinteri më i madh në histori,i jep fund karrierës së tij fantastike pas finales 4x100m. "Unë nuk isha
Mercedes prezanton modelin e ri "Sprinter" (FOTO LAJM) Është e vërtetë që modeli Sprinter i Mercedesit nuk iu duket tërheqës kompanive që merren me modifikime të veturave, por
Kombëtarja zhvillon stërvitjen e fundit Sot Kombëtarja ka zhvilluar stërvitjen e fundit. Lojtarët e Kombëtares kanë zhvilluar stërvitjet e fundit në stadiumin “
Inter, tani sprint për Salah Interi nuk ndalet më. Pasi siguroi shërbimet e Geoffrey Kondogbia për 35 milionë euro, zikaltrit duan ti bëjnë një tjetë
Tifozët futen në fushë, anësori sprint si Usain Bolt (VIDEO) Aston Villa kaloi në gjysmëfinalet e FA Cup duke mundur 2-0 West Bromwich Albion falë golave të Delph dhe Sinclair. P
Juventus, sprint Matri-Osvaldo Osvaldo ose Matri, Matri ose Osvaldo. Kjo është pikëpyetja më e madhe te Juventusi pas largimit të Sebastian Giovincos.
Dita e parë për Odegaard, leksione sprinti nga Bale (FOTO LAJM) Talenti 16-vjeçar norvegjez Martin Odegaard, i ardhur vetëm para pak ditësh, ka nisur sot stërvitjen me ekipin e parë të
Golazo i Bale, 64 metra sprint për të shënuar (VIDEO) Real Madridi u është rikthyer fitoreve pas dy disfatave radhazi, duke mposhtur Rayo Vallecanon në Santiago Bernabeu me r
Mercedes prezanton "Sprinter Caravan" për kampingje (FOTO-LAJM) Në Dusseldorf u prezantua pak ditë më parë “Mercedes Benz Sprinter”, një version “i shkurtuar” i makinave klasike për ka