999 rezultate për

spotin

BESA fillon fushatën, prezanton videospotin e parë (VIDEO) Në faqen zyrtare të Lëvizjes BESA sot është postuar një video material në të cilën disa nga udhëheqësia e kësaj partie,
Meta nuk dorëzohet, publikon në anglisht spotin e dytë për Dvoranin (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka publikuar në gjuhën angleze videon e dytë kundër kreut të Këshillit të Lart1ë të Drejtësisë, Ard
Ilir Meta nuk dorëzohet, publikon spotin filmik edhe në anglisht për Ardian Dvoranin (VIDEO) Meta ka publikuar në rrjetet sociale edhe në versionin anglisht spotin, përkrah të cilit shkruan se ftonte qytetarët ta
Gjobitet 30 mijë euro Lista Serbe për spotin elektoral ku Kosovën e paraqet pjesë të Serbisë Me 30 mijë euro është gjobitur Lista Serbe, për publikimin e një spoti zgjedhor në të cilin Kosova konsiderohet pjesë e
"I njëjti film, e njëjta histori", edhe Partizani publikon spotin e derbit (VIDEO) Klubi i Partizanit, ashtu si edhe ai i Tiranës, ka publikuar një video promovuese, ku fton tifozët për derbin e së dielë
As Arbana dhe as Luana! Dy moderatoret mungojnë në spotin e sezonit të ri të Top Channel (VIDEO) Televizioni Top Channel ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv që nisi këtë shtator. Vetë TCH njofton se ky s
Do bëje një spot e zhveshur në dush si Rama? Grida jep përgjigjen epike Në janar të këtij viti i ftuar në “Xing me Ermalin” ishte kryeministri Edi Rama të cilin në spotin promo të emisionit e
Rama kopjoi Erdoganin në spotin e fundit elektoral? (VIDEO) Kryeministri Rama publikoi dje një video mesazh elektoral ku duket teksa tërheq një litar. I vetëm e ka të pamundur,
Kjo nuk pritej! "Kaubojsi" tallet me spotin e Edi Ramës (VIDEO) Kreu i Lidhjes Demokristiane Eduard Ndocaj ka realizuar një video ironike me kryeministrin Edi Rama. Në fokus është
Basha bën një super gafë me spotin e ri, e vutë re? (VIDEO) Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka postuar pak minuta më parë një video mesazh duke ftuar të rinjtë që të mbështesin Parti
Lista Serbe publikon spotin zyrtar kundër Ushtrisë së Kosovës (VIDEO) Lista Serbe ka realizuar spotin e saj zyrtar për garën e zgjedhjeve të prakohshme parlamentare në Kosovë, që pritet të m
Ilda rrëfen kritikat për spotin erotik: Mami më tha "si do shkojë babi në lloto" Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat në spotin më të ri të DigitAlb që shfaqet me rastin e Shën Valentinit. Moderatorja
Ilda "çmendet" për Shën Valentin, skena erotike në spotin e ri (FOTO) Ilda Bejleri çmend të gjithë në spotin e ri të Digitalb duke sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e k
Basha publikon spotin për protestën në 8 dhjetor (VIDEO) Lulzim Basha ka postuar në faqen e tij në Facebook spotin për protestën që do të organizohet në datën 8 dhjetor në Tiran
Plas sherri në Kuvend për spotin e LSI, Meta-Patozit: Merre me qetësi dhe dashuri Pas akuzave të ardhura nga PD se LSI po manipulon votat, referuar edhe spotit, Meta replikoi në seancën e sotme plenare
Ja këngëtaret që mbështesin Veliaj (VIDEO) Në një spot elektoral të publikuar nga kandidati Veliaj në Facebook, mjaft këngëtare shfaqen në mbështetje të tij. A
Ironia me spotin antiduhan (FOTO-LAJM) Prej disa kohësh, Ministria e Shëndetësisë ka nisur një fushatë sensibilizuese për të denoncuar rastet e konsumimit të d
ZMK kundër spotit sensibilizues: Ka pamje shqetësuese (VIDEO) ZMK njofton se do ti paraqesë të premten AMA-s kerkesë per nderprerjen e transmetimit te spotit te Ministrise se Brendsh
Neymar vs Muller, çfarë reklame (VIDEO) Ylli i Barcelonës Neymar dhe ai i Bayern Munchen Thomas Muller kanë qënë pjesë e një reklamë fantastike. Ka qenë gjigand
Del Piero-Heskey, duel edhe në spotin televiziv (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i sezonit të ri në A-League, Serie A e kampionatit australian të futbollit. Për të b