999 rezultate për

sportsdirectnews

Robinho shumë pranë Zenit-it Zenit është në kërkim të përforcimeve të reja për repartin e sulmit dhe një prej objektivave të klubit rus është Robinho
Wenger nis sulmin për Balotellin, gjendet "aleati" Merkatoja dimërore e futbollit është mbyllur tashmë, por për klubet e mëdha europiane po vijon puna për merkaton e ardhs