999 rezultate për

sportmediaset

Borja Valero: Duhet të mposhtim Juven, Icardi është i pjekur Borja Valero ka folur për Sportmediaset në prag të ndeshjes kundër Juventusit këtë fundjavë. Spanjolli tregon rrugën
Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM) Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta. Së fun
Zbulohet i dashuri i ri i Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Nuk ka më dyshime. Belen Rodriguez pas ndarjes së bujshme me pilotin e Moto Gp Andrea Lannine, tashmë ajo ka gjetur të d
E FUNDIT/ "Sportmediaset" zbulon vendimin e UEFA-s për dënimin e Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo do të jetë në të dyja sfidat me Ajax-in në Ligën e Kampionëve dhe do të marrë vetëm një gjobë nga UEFA
Sfida 10 vjeçare e Sportmediaset (FOTO LAJM) Sportmediaset është media më e madhe sportive në Itali dhe jo vetëm. Gjigandët Italian kanë publikuar sot disa nga shkri
Ndryshohet mendje, Milan - Lazio luhet sot Një lajm i mrekullueshëm ka ardhur për tifozët e futbollit. Ajo që u mendua se do të shtyrej sot zyrtarisht do të luhet
Ja si u vlerësuan Berisha dhe Strakosha pas fitoreve të sotme Etrit berisha dhe Thomas Strakosha kanë qenë sot titullar për ekipet e tyre duke marrë 3 pikë mjaftë të rëndësishme. Bei
Shkarkimi i De Boer, Interi gjen pasuesin e tij (FOTO) De Boer-Inter, një histori që u mbyll në orët e vona të mbrëmjes së djeshme nga kompania kineze "Suning" që vendosi ta s
"Sportmediaset" ngre në qiell Berishën: Fenomenal, i pakalueshëm Etrit Berisha ka bërë një paraqitje të shkëlqyer në ndeshjen ndaj Napolit, duke qenë i dyti pas Gomez për vlersimin më t
Analiza e Sportmediaset/ Ja pse humbi Juvja dhe gabimet e Allegrit Mund të shpenzosh miliona e miliona për të blerë lojtarët më të fortë të kundërshtarëve direktë (Pjanic nga Roma dhe Hig
Italianët habiten nga portieri Hoxha: Championsi ëndrra pas Europianit (FOTO) Penalltia me "panenka" e Alban Hoxhës vijon të bëjë bujë edhe në mediat italiane, teksa nuk ngurrojnë që të thurin elozh
Benatia shumë pranë Juventusit E përditshmja italiane, ‘Sportmediaset’, shkruan se Benatia është shumë pranë kalimit te Kampionët e Italisë, Juventusi.
Pjaca drejt Interit? Mesfushori i talentuar kroat, Marco Pjaca, mesa duket do ti bashkohet Interit gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, rapor
"Sportmediaset" lëshon bombën: De Biasi kontakte me Italinë “Trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi po i ngjit me shpejtësi pozicionet në garën për të drejtuar stolin e Italisë pas
De Biasi “nënkampion” në sondazhin e Sportmediaset Trajneri i Kombëtares u rendit i dyti duke marrë 31% të votave, duke u vlerësuar kështu për arritjen e tij me Shqipërinë
De Biasi fiton garën e parë në Itali (FOTO) Gianni De Biasi është shpallur fitues në sfidën direkte me çiklistin italian Fabio Aruon në sondazhin e sportmediaset.
Sondazhi i "Mediaset", De Biasi sfidon çiklistin Aru Kualifikimi për herë të parë i Kombëtares sonë në Europian, i ka shtuar shumë pikë trajenrit De Biasi, i cili pas pjesëm
Bayern, Real dhe Barça në luftë për shqiptarin Shkodran Mustafi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së merkatos evropiane. Mbrojtësi shqiptar pre kohësh është objek
Yaya Toure i thotë "Po" Interit Yaya Toure i thotë po Interit. Mesfushori i Manchester City-t, të cilit i skadon kontrata në vitin 2017, është gati të l
SportMediaset zgjedh "Formacionin e Vitit" (FOTO LAJM) Viti 2014 në futboll ishte viti i kombëtares gjermane dhe i Real Madrid. Falë dy mjeshtrave në drejtim si Carlo Ancelott