999 rezultate për

sportive

Tre gazetaret sportive sfidojnë njëra tjetrën, foto të nxehta me bikini (FOTO LAJM) Marina Vjollca, Ilda Bejleri dhe Eva Murati janë tre nga moderatoret më seksi sportive të cilat gjithmonë provokojnë me
Gazetarja e njohur e sportit refuzon të tregojë rrogën, ka frikë se do ju bjerë të fikët Gazetarja e njohur sportive Enkeleida Zako e ftuar në emisionin Thumb ka folur për jetën e saj në përgjithësi, sherrin
"Gumball 3000" sot në Tiranë, spektakël i 150 makinave sportive nga e gjithë bota Të gjithë të apasionuarit e makinave të garave sportive dhe të veçanta do kenë mundësi nesër që të shohin nga afër perfo
Buffon e la për gazetaren sportive, flet për herë të parë ish-gruaja e portierit Ishte viti 2011 kur ata finalizuan dashurinë e tyre në një martesë nga e cila kanë edhe 2 fëmijë . Por ndarja erdh
Rita ora bën gafën e madhe: Shikoni çfarë ka veshur (VIDEO) Ajo nënshkroi një kontratë fitimprurëse prej 2.4 milion $ me markën sportive “Adidas” në vitin 2014 dhe që atëherë ka k
Mustang, modeli më i kërkuar i veturave sportive në Evropë “Sportisti” i Fordit ka dominuar në tregun evropian në tremujorin e parë të këtij viti. Modeli Ford Mustang ka vazhduar
Ky është vendi ku Reali kërkon Ronaldon e ri (FOTO LAJM) Real Madrid ka ndryshuar taktik në merkato, teksa tashmë nuk kërkon t'i marrë lojtarët si yje të gatshëm, por dëshiron q
Armë e drogë në fshatin e Ilir Metës, arrestohet i riu (FOTO LAJM) Policia ka sekuestruar armë, municione dhe drogë në fshatin Çepan në Skrapar. Gjatë kontrollit në një banesë në këtë
"Nëse dalin përgjimet, nuk do shkonim as në Europian" Një akuzë tepër e fortë ka ardhur nga opinionisti dhe specialisti i futbollit shqiptar Gëzim Sinemati. Në studion e emis
Reagoi si i tërbuar ndaj gjyqtarit, serbi Mihajloviç dënohet nga Disiplina Pas ndeshjeve te javës së 35-të të Seria A italiane, Komisioni i Disiplinës ka dhënë dënimet me dy jave per interistin G
Skandal në Angli, lojtari i njohur dënohet 18 muaj për baste sportive Anglia "pushtohet" nga një tjetër skandal me bastet. Mesfushori i njohur i Burnleyt, Joey Barton është pezulluar me 18
"Nike" dhe "Adidas" prodhohen këtu, zbulohet fabrika që i falsifikon (FOTO LAJM) Autoritetet e Kosovës kanë zbuluar mbrëmë një fabrikë e cila merrej me falsifikimin e këpucëve sportive të firmave "Adid
Drejt fundit punimet për ambientet e reja sportive në Shkollën e Bashkuar në Shëngjergj Rreth 300 nxënësit që studiojnë në Shkollën e Bashkuar në Verri të Shëngjergjit do të kenë shumë shpejt mjedise më të mi
Dënohet tifozi që hodhi fishekzjarrë në ndeshjen Itali – Shqipëri Incidentet e ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë nuk do të kalojnë pa pasoja dhe kjo është më se e qartë. Në pritje t
"Jemi mësuar me polemika, vërshëllimat për Higuain janë normale" Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri nuk është aspak i shqetësuar për atmosferën që e pret në "San Paolo" skuadrë
Shtohen dy ambiente të reja sportive në shkollën “Vasil Shanto” Krahas rikonstruksionit të mjediseve mësimore në shkollat e kryeqytetit, Bashkia e Tiranës po i kushton një vëmendje të
Veliaj: Parku Olimpik do të hapet në muajin maj (FOTO LAJM) Parku Olimpik i Tiranës pritet t’i hapë dyert në fund të muajit maj. Ish-kompleksi sportiv “Dinamo” është shndërruar në
Gazetat sportive italiane injorojnë Shqipërinë, ja si hapen sot (FOTO LAJM) Gazetat italiane e shohin si të sigurt fitoren e kombëtares së tyre sot në Palermo ndaj Shqipërisë. Vetëm në këtë mënyrë
Cilat janë shkaqet më të zakonshme të dëmtimeve sportive, nga se shkaktohen ato? Dr. Julian Roshi (Kirurg Ortoped) Me traumatologji sportive nënkuptojmë çdo lloj traume që ndodh gjatë aktiviteteve sp
Pragndeshja Itali-Shqipëri, kush e fiton sfidën e prezantueseve sportive? (FOTO) Në prag të ndeshjes Itali-Shqipëri, atmosfera në të dyja kombëtare është mjaft e mirë. Në prag të sfidës për eliminator