999 rezultate për

sportiv

Kujtim Gjuzi kopjon Ramën, kombinimi me kostumin blu dhe atlete (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi mesa duket ka ndryshuar stilin e veshjes. Nga këpucët serioze me majë dhe ora “Atlantik”, ka kalua
Çift sportiv, Bora dhe Donaldi këtë herë në "kthetrat" e paparazzit (FOTO LAJM) Duke qenë aktor humori, Donaldi ka ditur se si ta bëjë publikun për vete, duke krijuar situata humori në emision, por ed
10 Restorantet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Kur zgjedhin se ku duhet të drekojmë, shumica prej nesh konsiderojnë vendndodhjen, markën, shumëllojshmërinë e ushqimit,
CNN: Kosova e vogël, por e pamposhtur sfidon Anglinë Kosova sot në mbrëmje do ta ketë sfidën më të vështirë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të "Euro 2020
Dalin pamjet: Brenda apartamentit modern të Ilda Bejlerit (VIDEO) Moderatorja e njohur Ilda Bejleri u kthye në personazhin më të komentuar së fundmi në media, pas largimit të bujshëm nga
Format bombastike të Eva Muratit, moderatorja sportive "provokon" fansat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, po vazhdon ende duke shijuar pushimet në këtë muaj gusht. Murati, gjendet
Ndërron jetë fotografi i njohur sportiv, nuk u ndie mirë pas një gote me ujë (FOTO LAJM) Ndërron jetë fotografi i njohur sportiv në Itali, Leonardo D’Angelo, që me aparatin e tij Nikon ka bërë të pavdekshme mb
Kërcënoi me armë dy persona, arrestohet 27 vjeçari në Korçë Policia e Korçës ka arrestuar një 27 vjeçar i cili ka kanosur me armë dy persona. Sipas njoftimit të policisë, M.B, 2
Moderatorja sportive "ngre temperaturat", provokon buzë detit (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e programit sportiv “Gol pas goli” po shijon pushimet verore, duke shëtitur në vendet e bukura
Fansat vazhdojnë me dyshimet për Rolexin, revoltohet Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Ilda Beljleri ka qenë në qendër të mediave rozë, që pas deklaratës së saj lidhur me jetën e luksit dhe rolexin që mbante
Kush janë klubet më të pasura për vitin 2019? Revista e njohur "Forbes" ka publikuar listën e klubeve më të pasura sportive në botë për vitin 2019. Skuadra e futbo
"Çfarë mendimi ke për Muç Nanon?", Ilda Bejleri nuk heziton të përgjigjet si ti vijë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigj
Reagon ekipi i Skënderbeut: Vendimi i CAS është paragjykues Ditën e djeshme ekipi i Skëndërbeut mori goditjen më të madhe nëhisorinë e tij duke u pezulluar për 10 vite nga kampiona
CAS merr vendimin drastik: Përjashton Skënderbeun për 10 vite nga Europiani (FOTO LAJM) Pritjes i vjen fundi. Futbolli shqiptar ka marrë një goditje të rëndë dhe një njollë të zezë për opinionin sportiv.
Trup perfekt, gazetarja sportive ngre temperaturat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Eleonora Boi është ndër prezantueset sportive më të suksesshme në Itali. Bukuroshja 32-vjeçare, pasi mbylli një sezon me
Sportive dhe e thjeshtë, Selena Gomez siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO LAJM) Së fundi ajo ka qenë e angazhuar në promovimin e filmit të fundit "'Dead don’t Die". E lodhur nga glamuri i tepihut t
ZYRTARE: Leonardo kthehet në shtëpi Leonardo kthehet në shtëpi! Ish-drejtuesi i Milanit do të jetë drejtori i ri sportiv i Paris Saint-Germain. Lajmërimi
E bujshme, Tare refuzon Milanin Pas Simone Inzaghit edhe Igli Tare refuzon Milanin. Drejtori sportiv i bardhekaltërve i cili ishte prioriteti i Paolo Ma
Tare i thotë "JO" Milanit Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare e ka refuzuar ofertën e Milanit. Mediat në Itali kanë shkruar që Tare nuk dëshir
Igli Tare te Milani? Sot pritet përgjigja e shqiptarit Sot mund të jeta përgjija definitive e Igli Tares nëse do të jetë ose jo drejtor sportiv i Milanit, post ky i propzuar n