999 rezultate për

sportistja

Sportistja e njohur "çmend" tifozët me fotot hot (FOTO LAJM) Italianja Antonella Fiordelisi padyshim që është njëra ndër sportistet më të bukura në bote. Sportistja e skermës pos
Zgjidhen 10 sportistet më të bukura në botë, mes tyre edhe një shqiptare (FOTO LAJM) Vajza të bukura nuk ka vetëm në pasarelat e modës, por edhe në garat sportive. Të shumta janë sportistet, që përveç a
Kjo është sportistja shqiptare që çmend fansat (FOTO LAJM) Një veshje si rrallë herë, por që i shkon për trupin për faktin se është sportiste dhe i ka hije. Është fjala për shq
Tragjedi në Itali, shuhet sportistja 28 vjeçare Sporti ose ndryshe bota e patinazhit në Itali është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 28 vjeçare instruktorja e dhe
Tronditet Spanja, vritet në SHBA sportistja 22-vjeçare Mediat spanjolle po raportojnë për një tronditje të sportit në këtë shtet ku kampionia e golfit Celia Barquin Arozamena
Sportistja i jep gji vajzës në dhomën e zhveshjesh, pamjet bëjnë bujë Një fotografi vërtetë e suksesshme e përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale, e realizuar më dhomat e zhveshjes të një
Majlinda Kelmendi arrin në Kosovë, pritet si heroinë (VIDEO) Majlinda Kelmendi, sportistja e Kosovës që fitoi medalje ari në Lojërat Olimpike “Rio 2016”, është pritur në mënyrë të j
Mediat italiane: Klemendi, nën hetim për doping Sportistja shqiptare që përfaqësoi Kosovën në Rio, fitoi medaljen e artë në Lojërat Olimpike duke mundur xhudisten itali
Ja kush ka triumfuar si sportistja e vitit (FOTO LAJM) Serena Williams është shpallur sportistja e vitit. E veshur me të zeza, e ulur mbi fron shfaq ndryshe Serena Williams në
Sportistja më e nxehtë e momentit (FOTO LAJM) Femra më e bukur e momentit Charlotte McKinney ka pozuar e veshur si sportiste për reklamën e saj më të fundit. Ajo k
Majlinda "thyen akullin", nominon Hashim Thaçin (VIDEO) Majlinda Kelmendi është personazhi i rradhës publik që është lagur me ujë të ftohtë. Sportistja më e mirë shqiptare e
Triumfon Sharapova, sportistja më e paguar për 2014 (FOTO LAJM) Maria Sharapova ka marrë trofeun e radhës si sportistja më e paguar për vitin 2014. Sipas revistës “Forbes”, gjatë një v
Shikoni sesi tetovari stërvit Selena Uilliamsin me "toptha" akulloreje (VIDEO) Në pastiçerinë "Fontana", të njohur ndryshe edhe si "te Bakiu", për shkak të pronarit Baki Ramadani, nga Kamjani i Tetov
Majlinda Kelmendi lëshon ultimatum Mungesa e trajtimit dhe pagesave sipas ligjit për sportistët elitarë, duket se është një problem jo vetëm i Shqipërisë p
Sportistja shtatzanë e Londër 2012 Quhet Nur Suryani Mohamed Taibi dhe është një nga sportistet e shumta që do të marrë pjesë në Lojërat Olimpike të Londrë