1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

sportisti

Mediat serbe: Si e vrau snajperi shqiptar sportistin tonë 20 vjet më parë Sot janë mbushur 20 vjet qëkur në Medvegjë është vrarë ish-sportisti i njohur serb, atleti Goran Raicevic, shkruan Kurir
Messi votohet sportisti më i mirë i të gjitha kohërave Gjatë javës së kaluar, “GiveMeSport” ka kryer një sërë sondazhesh për t’i dhënë përgjigje bindëse njërit prej debateve m
Federata e Notit e shpall Sportistin e Vitit 2018, nxënësi befasohet në shkollë (FOTO LAJM) Federata e Notit të Kosovës ka shpallur sportistët më të mirë të vitit 2018. "Sot më 27 Mars 2019 Federata e Notit t
Ylli i bejsbollit amerikan do të bëhet sportisti më i paguar në histori Mike Trout dhe Los Angeles Angels janë shumë afër arritjes së një marrëveshje 12-vjeçare që do t'i siguronte yllit të be
Ronaldo sportisti më i famshëm në planet Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo është sportisti më i famshëm në planet, sipas një renditjeje të televizionit ame
Sportisti serb sulmohet nga tifozët kroatë dhe hidhet në det nga frika (VIDEO) Lojtarët serbë të ekipit të Crvena Zvezdas u sulmuan sot pasdite në Split të Kroacisë, përderisa ishin ulur në një kafe
Sportisti më i pasur, Mejuedhër le pas Messin dhe Ronaldon Revista "Forbes" ka shpallur listat e personazheve më të paguara në botë, duke prekur të gjitha fushatat e jetës, por du
Modric shpallet sportisti më i mirë në Ballkan Mesfushori i Kroacisë dhe Real Madridit, Luka Modric është emëruar si sportivi më i mirë në Ballkan për këtë vit. Mod
Ndërron jetë ish-sportisti i njohur, por shikoni çfarë bën e dashura e tij Një çift nga Britania, të cilit ishin të lidhur që prej tetë vitesh, kishin pak kohë që ishin shpërngulur në Australi, k
Qindra autografe për pak minuta, sportisti i sumos “kthehet” në makineri (VIDEO) Duket se dhënia e autografeve është një problem për çdo sportist. E njëjta gjë mund të thuhet edhe për sportistët e sumo
Atak kardiak, sportisti shqiptar humbet jetën në Greqi (FOTO & VIDEO) Një 24-vjeçar shqiptar i cili ushtronte sportin e mundjeve të lira ka humbur jetën ditën e sotme. Petros Skafias ka p
Ndërron jetë sportisti shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare ish-mundësi Ramadan Martini. Ai ka qenë 7 herë kampion kombëtar në mundje dhe 5 he
EMRI/ Kush është sportisti shqiptar, pjesë e 27 të arrestuarëve të "VOL-VO 4" Policia e Shtetit ka bërë të mundur finalizimin e aksionit të koduar “VOL-VO 4” ku u arrestuan 27 persona me precedent
Sportisti nënshkruan kontratë 1 mln euro në ditë Pak kush mund ta kishte menduar se një ditë sportistët do të arkëtonin shifra marramëndëse nga sporti. Së fundmi Canelo
Sportisti që merr 1 milion dollarë në ditë, nuk është Ronaldo (FOTO LAJM) Duke filluar nga dita e sotme do të njihemi me sportistin më të paguar në botë. Bëhet fjalë për boksierin Saul Canelo Al
Befason sportisti i njohur, toka është e sheshtë Kyrie Irving është detyruar që të kërkojë falje mbi teorinë e tij mbi Tokën, që u bë virale në rrjetet sociale. Në sh
Pamje shokuese! Sportisti tërheq zvarrë të dashurën (VIDEO) Një video me pamje të rënda është publikuar së fundmi nga kanali "KRIS TV", ku shihet një lojtarë bejsbollit nga Venezue
Presidentja irriton kroatët, shfaqet krah sportistit serb (FOTO LAJM) Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitarovic mund të ketë irrituar kroatët me një foto të fundit. Kitarovic sapo ka p
Aksident i rëndë, humb jetën sportisti i mirënjohur shqiptar Në një aksident rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, ku ka humbur jetën sportisti i mirënjohur i Kosovës, Gazmend Sinani.
Sportisti i njohur i jep fund karrierës se ia kërkoi Erdogani Kampioni i "Moto2" Kenan Sofuoglu njoftoi se do t'i jepte fund karrierës në garën e kësaj fundjave në Itali pas kërkesës