999 rezultate për

sportiste

Panik në Tiranë-Durrës: Furgoni i sportistëve përplaset me fuoristradën Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se në aksident j
"Basketbollistët pëlqejnë të bëjnë seks me çorape", sportistja e njohur flet pa "doreza" (FOTO LAJM) Sportistja e famshme e golfit, Paige Spiriniac zbulon se ka pasur një përvojë interesante në jetë e saj private, ku ka q
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë të dashurat e sportistëve që bëjnë namin (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Këta janë sportistët që ndërruan jetë nga koronavirusi (FOTO LAJM) Ish-futbollistë dhe ish-sportistë për fat të keq kanë ndërruar jetë për shkak të koronavirusit që ka trembur gjithë botë
Kjo është lista e gjithë sportistëve të prekur nga koronavirusi Blaise Matuidi, ylli i Juventusit është viktima e fundit e koronavirusit në botën sportive. Lojtari francez është loj
Koronavirusi, këta janë të gjithë sportistët e prekur deri tani Pandemia e koronavirusit ka goditur botën e sportit, jo vetëm në formën e garave të shumta të pezulluara dhe të anuluara
E rëndë, koronavirusi i merr jetën sportistes 23-vjeçare Virusi koronavirusi deri tani ka marrë më mijëra jetë në të gjithë botën, por viktimat kanë qënë të moshave të mëdha dhe
Të çmendur apo të guximshëm? Sportistët garojnë mbi liqenin e ngrirë (VIDEO) Prej tre ditësh po zhvillohen garat mbi liqenin e ngrirë të Baikal në Siberi. Me qindra sportistë nga e gjithë bota k
"European Athletics" vlerëson Luiza Gegën si sportisten më të mirë të kontinentit për muajin janar Luiza Gega është një sportistet më të mira që ka pasur në histori Shqipëria. Gega nuk është vetëm rekordmenia shqipta
Mburret me të pasmet, njihuni me sportisten bombastike (FOTO LAJM) Sllovakja Andreja Rupiter luan në hokej dhe është pjesë e klubit kroat, Zrinjevac. Përveç lojës së saj në fushë ajo n
"Australian Open" rrit shpërblimet Rriten shpërblimet për turneun e parë të madh të vitit, Australian Open. Drejtuesit e turneut hapës Slam të sezonit, që
Shifta të "frikshme", 10 sportistët që kane fituar më shumë në dekadën e fundit Kontratat me televizionet dhe marrëveshjet e rritura me gjigantët e këpucëve "Nike" dhe "Adidas" ishin një fitim marrame
Benzema godet fytyrën me top gjatë stërvitjes, sportistët "shpërthejnë" në të qeshura (VIDEO) Karim Benzema është turpëruar gjatë seancës stërvitore. Lojtarët e Real Madridit po përgatiten për ndeshjen e fundjav
Nga Ronaldo te Messi, njihuni me sportistët që investojnë për ora të shtrenjta (FOTO LAJM) Pos kujdesit në fizik dhe pamjes, sportistët e njohur njihen edhe për orët e dorës, të cilat llogariten të shtrenjta.
U shpallën kampionë europe, 2 sportistët shqiptarë apel Ramës: Ku janë shpërblimet tona Dy kampionët shqiptarë, Briken Calja dhe Izmir Smajlaj, i dërguan një video-mesazh, presidentin Edi Rama, nëpërmjet emis
Fundjavë dedikuar ajrit, 100 sportistë dhurojnë spektakël në Gjirokastër (FOTO & VIDEO) Një fundjavë dedikuar sporteve ajrore, kulturës dhe argëtimit mblodhi në Gjirokastër në eventin “UpFest” parashutistë pr
Modelet t' i vijnë anash, njihuni me sportisten më seksi në botë (FOTO LAJM) Quhet Sara Damjanovic dhe është nga Serbia. Ajo e filloi karrrierën si sportiste pasi ushtronte Takuendo. Jeta e Damjano
Modelet më të çuditshme të flokëve që kanë mbajtur sportistët (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
E konsiderojnë doping, spinaqi hiqet nga dieta e sportistëve? Përdorimi i substancave, të quajtura si doping nga ana e sportistëve është e ndaluar nga çdo Federatë. E për këtë fakt,
Zgjidhen 10 sportistet më të bukura në botë, mes tyre edhe një shqiptare (FOTO LAJM) Vajza të bukura nuk ka vetëm në pasarelat e modës, por edhe në garat sportive. Të shumta janë sportistet, që përveç a