999 rezultate për

sporti

Dënimi i Skënderbeut merr vëmendjen e mediave të huaja, ja çfarë shruajnë Të gjithë mediat më të mëdha botërore sportive po flasin për dënimin e rëndë të UEFA-s për Skënderbeun. 10 vite jasht
Simboli i nënave vjen nga sporti, kjo është heroina e radhës Serah Small, atletja, e cila në dhomë ishte bashkë me koleget e saj, është bërë simbol i mamave që ndjekin ende ëndrrat
Sportistja i jep gji vajzës në dhomën e zhveshjesh, pamjet bëjnë bujë Një fotografi vërtetë e suksesshme e përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale, e realizuar më dhomat e zhveshjes të një
Tare vazhdon të fitojë çmime personale, një tjetër vlerësim maksimal për të Një tjetër çmim për Igli Tare. Ish-sulmuesi i Kombëtares është shpallur drejtori më i mirë sportiv i Serisë A për vit
Fusha sporti dhe qendra tregtare, brenda anijes luksoze ku gjen çdo gjë (FOTO LAJM) Anija më e madhe e lundrimit në botë është gati për të lundruar. "Symphony of the Seas" ka 18 kate, dhe brenda saj nu
SKANDALOZE / Tifozët rusë ofendojnë ashpër futbollistët e Francës (FOTO LAJM) Pogba, Dembele dhe një sërë lojtarësh të tjerë të Kombëtarës së Francës janë përballë me brohoritma raciste gjatë ndeshj
Motra e futbollistit gjuan LIVE arbitrin: Duket i keq, por nuk është ashtu Ish-banorja e Big Brother 3, Olta Sheta ishte e ftuar në emsisionin sportiv ‘Proçesi Sportiv’, ku po diskutohej në lidhj
Roma po mendon për goditjen e madhe tek Reali i Madridit Drejtori sportiv i Romës, Monchi dëshiron të gjejë yje të rinj dhe të talentuar që mund të përforcojnë mesfushën e Romës
"Të gjithë politikanët duan të vijnë nëpër stadiume, por çfarë japin për sportin?" Ligji i ri për sponsorizimin e sportit është tema e sotme në emsionin “Fair Play” nga Enkeleida Zeka. Në një diskuti
10 euro rruga, ministri i Ramës zbulon detajet për taksën e Rrugës së Kombit Ditën e sotme në orën 12:00 Rruga e Kombit ka nisur me pagesë. Pagesa varion nga 5 në 10 euro dhe ajo që preket më s
Presidenti i Komitetit Olimpik i Serbisë kërkon mos shmangen ballafaqimet me sportistët e Kosovës Çdo gjë që po ndodh ditëve të fundit në sportin e Serbisë, ka të bëjë me një sfidë të drejtpërdrejtë me sportistët e Kos
Policia serbe blindon rrugët, shkak siguria e sportisteve kosovare Siguria e dobët në qendrën sportive Kovilovo në Serbi ka bërë që të anulohet ndeshja hendbollistike ndërmjet përfaqësues
Sportistët nga Kosova rrezikohen në Serbi, anulohet ndeshja Qeveria e Serbisë ka ndaluar zhvillimin e ndeshjes së reprezentacionit të hendbollisteve të reja të Kosovës me atë të Se
Njihuni me moderatoret seksi të sportit në Shqipëri (FOTO LAJM) Shumë tifoze apo modele janë tërhequr nga ky sport i bukur, ku disa prej tyre kanë guxuar edhe të jenë pjesë e tij si pr
Vendimet e Komisionit të Disiplinës, dënohet Frashëri Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike vendimet e Komisionit të Disiplinës për ngjarjet e ndodhura javë që shkoi
Dasara ofendon rëndë gazetaren sportive pas deklaratës së bujshme Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret m
Tregtia me Serbinë, pas 30 vitesh rihapet eksporti i të imtave Shqipërisë i ndizet pas 30 vitesh drita e gjelbër e eksportit të të imtave dhe mishit të tyre nga ana e Serbisë. Në n
Skandali i pronave në Lezhë, kush janë personazhet e sportit të përfshirë Ditën e sotme policia ka arrestuar kryetarin e Bashkisë Lezhë dhe 6 zyrtarë të rëndësishëm në këtë bashki. Paraditen
Nga e hëna s'ka autobusa për Podujevë Nga dita e hënë, Shoqata e Transportit të Autobusëve në Podujevë, do të hyjë në grevë, kjo për shkak të taksive ilegale.
Katër materiale të cilat nuk do të duhej t’i lani me zbutës Të gjithë i duan rrobat të pastra, me aromë dhe të buta, mirëpo disa stofra nuk bën të trajtohen me zbutës. Ja cilat jan