999 rezultate për

sporti

Vjedhje spektakolare në mes të ditës në Tiranë, ja si ndodh gjëma Marie Sharka denoncon në emisionin “STOP” se më 6 Gusht, rreth mesditës, një person i hyri në dyqan në zonën e Astirit d
Sporti ndihmon në përmirësimin e shikimit tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Ja rruga ilegale e transportit të lopëve Istog-Serbi Policia e Kosovës ka njoftuar se në Bjeshkë të Polanës së Istogut, persona të panjohur kanë tentuar të kontrabandojnë di
Transporti i bagëtive, si thyhen ligjet në rrugët e BE-së Tregtia e kafshëve për konsum është rritur ndjeshëm në Europë vitet e fundit, por sipas një hetimi të BBC-së, në përpjes
Kjo është vajza bukuroshe që i zuri vendin Marinës tek "Procesi Sportiv" (FOTO LAJM) Marina Vjollca tashmë nuk është më pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në Top Channel. Ndërsa prej disa javësh në kra
Kontrollet në rrugë, Rama pezullon policinë gri Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë ka pezulluar kontrollet në rrugë që ushtrohen aktualisht nga ajo që njihet si p
Pas atleteve dhe tutave sportive, Rama habit me yjet mbi xhaketë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama sapo ka nisur punën e "qeverisë 2" pas zgjedhjeve të 25 qershorit ku fitoi ndjeshëm ndaj Partisë D
Aurela sfidon vajzat e sportit, nga modele në moderatore Një nga fjalët e fundit që ka qarkulluar në media dhe rrjete sociale është se do të hapet së shpejti një televizion i ri
Zidane mund të ishte shofer nëse s'do t'i futej futbollit Zinedine Zidane mund të ishte shofer transporti tani nëse nuk do t'i kishte hyrë futbollit. Kjo është ajo që ka rrëf
Çmimi "Sportisit i Vitit" shikon të mposhtur dyshen Ronaldo-Messi nga emri i ri kampion bote Viti 2017 nuk ka më të njëjtët rivalë për çmimin "Sportisti i Vitit" duke qenë me vite me radhë rivalë Ronaldo dhe Messi
"Atlete sportive kam, më votoni kryeministër", Julian Deda thumbin e ka për Ramën Aktori Julian Deda ka ironizuar kryeministrin Rama përmes një statusi në FB, ku ka publikuar një foto me atlete në një d
Rama "harron" atletet e bardha, me tuta sportive mbledh qeverinë në Velipojë Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur në Velipojë ministrat e rinj. Sipas raportimeve nga vendi i takimit,
Veliaj: Së shpejti do të testojmë në Tiranë autobusët elektrikë Mushqeta në njësinë e Krrabës për nga aktiviteti ekonomik dhe organizimi i banesave mund të jetë fshat, por infrastruktu
Veliaj: Infrastrukturë me cilësi si në shkollat e qytetit, edhe në zonat rurale Bashkia e Tiranës përfundoi ndërtimin e disa terreneve sportive për 220 nxënësit e fshatrave të Shëngjergjit që frekuent
Formacionet zyrtare! Real Madrid – Fiorentina Real Madrid dhe Fiorentina kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre në kuadër të Trofeut Santiago Bernabe
Shikoni mrekullinë që ka përgatitur Katari për Kupën e Botës (VIDEO) Katari është duke përgatitur mrekulli për Kupën e Botës, e cila do të mbahet me 2022 Vendimi për caktimin e Botërorit
Drejtori sportiv i Borussia: Barcelona e di se si e shesim ne Dembelen, mos provojë ndryshe Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka pranuar se do ta shesë Ousmane Dembele në Barcelonë nëse kërkesat
Menaxheri sportiv i Barcelonës i premton Realit nënshkrimet me Coutnhon dhe Dembelen Menaxheri sportiv i Barcelonës Pep Segura ka thënë se klubi është "afër" për të nënshkruar me Philippe Coutinho dhe Ousm
Probleme me transportin publik në Tetovë, Arifi nuk e mbajti fjalën! Transporti publik në Tetovë mbetet një nga problemet kryesore të këtij qyteti dhe një nga premtimet më të rëndësishme të
Karabina për akuzat e 7 drejtorëve për dhunë: Absurde! Menjëherë pas kallëzimit penal që u depozitua sot në Prokurori nga 7 drejtorë të MAS, ka ardhur edhe reagimi i ministre