999 rezultate për

sporteve

Shqipëria 105 mln euro humbje për eksportet, kjo është arsyeja Eksportet arritën në 310 miliardë lekë për vitin 2018, sipas të dhënave të INSTAT, duke arritur në një nivel rekord, me
Mc Gregor dhe Khabib e pësojnë keq nga Komisioni i Sporteve në Nevada Komisioni i Sportiv në Nevada dha vendimin për pezullimin pa një afat të caktuar të dy luftëtarëve Khabib Nurmagomedov d
Championsi në serbisht, reagon ministri i sporteve në Kosovë Dy ditë më parë në Kosovë shpërthyer një skandal, ku kompania Artmotion kishte arritur marrëveshjen me Radiotelevizionin
Luftë e fortë, ia thyen gjurin me një goditje (VIDEO) Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thye
I thyen këmbën me tek goditje (VIDEO) Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thye
Samsung dhe Red Bull sfidojnë përdoruesit të ‘Shikojnë Pamjen e Madhe’ në një video të re të sporteve ekstreme Samsung Electronics Co., Ltd. zbuloi sot një video të re të sporteve ekstreme në bashkëpunim me Red Bull dhe skateborder
Gjermania parashikon transport publik falas Qeveria gjermane parashikon transport publik falas në qytete për të përmirësuar cilësinë e ajrit, një masë e bërë publik
Rritet bashkëpunimi tregtar Kosovë-Shqipëri Eksportet e Shqipërisë në Kosovë për periudhën 2013-2017 kapin vlerën e 700 milionë eurove. Ndërkohë që eksportet e Koso
A rrezikon burgun edhe Edmond Haxhinasto? Dosja e rrugëve për të cilat deri tani janë arrestuar në dy çështje të ndryshme Dashamir Xhika, Andi Toma dhe 11 persona
E papritur, shkarkohet presidenti i federatës së futbollit Gjykata më e lartë e arbitrazhit sportiv, CAS, ka vendosur ditën e sotme largimin e presidentit të Federatës Spanjolle t
Diplomohet Robert Lewandowski, zbuloni ç'ka hequr për këtë ditë Sulmuesi i Bayernit të Mynihut ka përfunduar me sukeses periudhën e tij studimore në Universitetin e Sporteve në Varshav
"Game of Thrones" në MAS, 7 drejtorë padisin ministren Shtatë drejtorë të Ministrisë së Arsimit kanë paditur ditën e sotme në prokurori ministren demokrate të Arsimit dhe Spor
Merr fund makthi! Urbanët s'do të kenë me fatorino Më në fund merr fund makthi i biletave të autobuzëve. Ministria e Transporteve ka miratuar vendimin për biletat elek
Ministri Teknik i Brendshëm, i pasionuar pas sporteve ekstreme Ministri Brendshëm Dritan Demiraj, dashamirës i sporteve ekstreme, është zhytur për 50 minuta në Jalë, duke treguar një
Borë në Kaliforni, rekord temperaturash në Japoni Gjithsej 596 persona janë shtruar nëpër spitale në Japoni gjatë ditëve të kaluara, si pasojë e temperaturave tejet të la
Braçe sulmon ministrin e LSI: Shiko rrugët se do hamë kokën Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe prej disa ditësh poston në Facebook statuse të cilat thumbojnë dhe akuzojnë n
Qeveria jep me koncesion edhe servisin e anijeve Qeveria do të japë me koncesion shërbimin e anijeve detare në të gjitha portet e vendit. Ministria e Transporteve shpall
Ministria e Transporteve: Ja rrugët e bllokuara Shumë rrugë janë "paralizuar" për shkak të motit të keq nga reshjet e dendura të shiut, e në jo pak raste ujërat rreziku
Sokol Dervishaj merr detyrën e ministrit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, Sokol Dervishaj ka bërë betimin si ministër i Transporteve, duke zëvendësuar në këtë detyrë, Edmon
Ja kush është ministri i ri i Transporteve Pas dorëheqjes paraditen e sotme të Edmond Haxhinastos si Ministër i Transporteve, vendin e tij e zuri Sokol Dervishaj,