999 rezultate për

sportdashesit

FSHF-ja jep njoftimim për transmetimin e ndeshjeve të Kategorisë Superiore Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një komunikatë zyrtare ku njofton se ndeshjet e sotme të Superiores do të tran
8 futbollistët që u bënë 100 kg pasi lanë futbollin (FOTO LAJM) Shumë futbollistë të njohur pasi i “varin këpucët në gozhdë”, janë të predispozuar të shtojnë kilogramë me shumicë, ndon
Sportdashësit dhe tifozët takohen në sport.albeu.com! Pas një pune intensive disa mujore, më në fund kemi arritur të publikojmë edhe risinë e parë për 2013-n, faqen e re të s
Brazili nuk arrin ta besojë: A është Ronaldinho ky (VIDEO) Kur Ronaldinho bën një gabim të tillë askush nuk arrin të arsyetojë, mbi të gjitha mediat braziliane, të afta ta bëjnë n