999 rezultate për

sport

Aksidentohet rëndë në punë, i riu transportohet në Spitalin e Traumës Një aksident në punë ka ndodhur në një rrugë në Tepelenë. Sipas informacioneve të policisë, ai është 32-vjeçari me in
EKSKLUZIVE/ "Jam e lumtur", Sabina Mete: Me sport jam marrë që fëmijë, Instagrami është gënjeshtër (FOTO LAJM) Gazetarja e sportit në RTSH, Sabina Mete, ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com reth jetës së saj dhe punë
"Jo çdokush mund të flasë për futbollin", Ilda Bejleri tregon pse u largua nga emisioni sportiv (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe e dashur nga publiku, Ilda Bejleri ka vendosur të japë një arsye pse u shkëput nga televizioni,
E rëndë në Poliçan, nëna e dy fëmijëve konsumon pesticide për t’u vetëvrarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Poliçan. Mësohet se një 34-vjeçare ka tentuar vetëhelmimin, duke k
Komentatorja shqiptare e futbollit: Refuzoj futbollistët që puthin më shumë femra se tituj (FOTO LAJM) Qëndresa Krelani është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit shqiptar, e cila tashmë numëron dy dekada
Forbes: 50 klubet sportive më të vlefshme në botë Është publikuar lista me me 50 klubet më të vlefshme në botën e sportit, me shtatë skuadra sportive në të. Derisa loj
Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Lajm i madh për Premier League, konfirmohet data e kthimit të tifozëve në stadium 1 tetori mund të jetë dita e madhe e rikthimit të tifozëve në stadiume. Lajmi që qarkullon prej javësh në mediat angleze
Makina përplaset me motorin, dërgohet me urgjencë në spital drejtuesi i saj Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në Balldren. Mësohet se një automjet ës
E SHUMËPRITUR/ Serie A merr dritën jeshile, kur do të kthehen tifozët në stadium Kur do të rikthehen tifozët në stadiumin në Serie A? Gjithçka u shty për sezonin e ardhshëm, duke pasur një sy edhe te p
Përfshihet nga flakët autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës, teksa ishte i parku
Transportonte klandestinë, si e pësoi 37-vjeçari nga Berati Policia e Korçës ka vënë në pranga një person i cili akuzohet për dhënie ndihme ndaj shtetasve të huaj. Në kuadër të
Kamioni përplas makinën, një shtetas niset me urgjencë drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhurnë rrugën e Kombit, në afërsi të Skurajve. Burimet bëjnë me dije se për pasojë ka mbet
U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, Rusi. Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Mo
Bien eksportet, Covid goditi rëndë ekonominë shqiptare Në Shqipëri pandemia e koronavirusit ka sjellë pasoja në ekonominë e vendit. Një pjesë e ndërmarrjeve që punojnë për eks
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
A do ta fitojë sot Reali titullin? Real Madrid do të kurorëzohet kampion i La Ligas sot (e enjte) në mbrëmje nëse mposhtin Villarrealin ose nëse Barcelona
Bllokohet shitja e Newcastle? Arabia Saudite anulon licencën e beIN Sports Shitja e Newcastle United është vështirësuar edhe më shumë, pasi Arabia Saudite ka anuluar licencën e beIN Sports, që ka
Lajm i mirë për juventinët: Dybala shumë pranë kontratës së re Paulo Dybala dhe Juventus mesa duket kanë gjetur gjuhën e përbashkët për një kontrate të re. “Tuttusport” raporton s
A do të ndërpritet sërish transporti publik në Tiranë? Del vendimi i fundit A do të ndërpritet sërish transporti publik në Tiranë? Pavarësisht se ishte lajmëruar, transporti publik nuk do të nd