999 rezultate për

sponsor

E BUJSHME/ Dinamo gjen sponsor, tani në duart e italianëve Ndryshime rrënjë sore te Dinamo. Drejtuesit e klubit kryeqytetas kanë gjetur sponsorë të rinj, të cilët vijnë nga Italia
Rike Roçi lëshon "bombën": Femrat e televizioneve shqiptare i sponsorizon dikush nga pas (FOTO LAJM) Rike Roçi u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Albania”. Por fama e saj u rrit edhe më
Liverpoolin e gjen "belaja", paditet nga sponsori i njohur (FOTO LAJM) Duke filluar nga sezoni i ardhëshëm, fanellat e Liverpoolit do të kenë sponsor kompaninë amerikane "Nike", teksa do të p
Vodafone, sponsor i skuadrës së Porsche-s në "Formula E" Vodafone do të jetë sponsori zyrtar i Porsche Motorsport në kampionatin “Formula E”, për sezonin 2019-2020. “Formula E”,
Pushime të sponsorizuara nga plaku biznesmen: Ndjekësi i bën komentin epik Gentës së Big Brother (FOTO LAJM) Genta Gjalpi e njohur gjerësisht si Genta e Big Brothër është duke kaluar pushime të zjarrta në jug në shoqërinë e miqve
Ndodh në Francë, klubi amator ja kalon Realit për sponsor (FOTO LAJM) Skuadra franceze FC Chambly, është ngjitur për herë të parë në divizionin e dytë, dhe për të mbijetuar në këtë ligë ajo
Juventus nuk heq dorë nga Pogba, kërkon ndihmë nga sponsori gjerman Juventusi po bën gjithcka për të ndërtuar një skuadër të frikshme sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë po tentojnë të ri
Çfarë po ndodh me Neymar, sponsorat tërheqin reklamat pas akuzës për përdhunim Sponsorat e yllit të futbollit brazilian Neymar kanë pezulluar fushatat e reklamave pas një skandali të dyshuar përdhuni
Ronaldo “ngel në klasë” Conten, sponsorizon “të urryerin”! Sipas asaj që shkruan “Gazzetta dello Sport”, Cristiano Ronaldo, i cili gjatë konferencës për shtyp të dhënë nga Massimi
CR7 sponsorizon kalimin e Navasit te Juventusi E përditshmja spanjolle "AS" bën të ditur se Cristano Ronaldo i ka sygjëruar Juventusit afrimin e Keylor Navasit, shkru
E bujshme: Mourinho i ofrohet Interit, por drejtuesit e refuzojnë për italianin Jose Mourinho është nostalgjik për Interin, sikurse zikaltrit, nëntë vite pas "tripletës", nuk e harrojnë portugezin.
Veliaj sponsorizon lajme kundër kandidimit të Elvis Naçit për Tiranën Elvis Naçi është përfolur shpesh si një kandidat për bashkinë e Tiranës. Herë nga dëshira e mirë dhe herë me qëllime të
Fotot e sponsorizuara të Dumës me Borchardt-in pushtojnë mediat e Tiranës (FOTO LAJM) Ish-deputetja demokrate Grida Duma ka patur një takim sot me ambasadorin e OSBE-së Bernd Borchardt duke ngallur kërshëri
Bayern nën akuzë për shkak të fanellës së lojtarit Bayern Munich është paditur nga UEFA pasi Leon Goretzka ka veshur fanellën e gabuar gjatë humbjes me Liverpool, duke thy
Vodafone Albania, bëhet sponsor zyrtar i Kombëtares shqiptare Vodafone Albania do të jetë për 6 vjet sponsor zyrtar i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Kontrata e sponsorizimit për
Kush ta sponsorizon jetën luksoze? Përgjigjet Franceska Jace (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është kthyer në një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo është shu
UEFA: Klubet shqiptare me sponsorë nga Afrika Një klub i Superiores ka sponsor në fanellë një kompani nga Afrika. Ky është lajmi i vetëm i publikuar nga raporti i UEF
U arrestua i dehur në SHBA, Rooney rrezikon sponsorët dhe gruan Arrestimi i Wayne Roney, pasi u gjet i dehur në aeroportin e Dallasit, mund t’i kushtojë sulmuesit anglez humbjen e kont
Liverpool mbush xhepat, rinovon kontratën me sponsorin teknik New Balance Liverpool do të nënshkruajë një kontratë të re sponsorizimi me kompaninë amerikane të veshjeve dhe aksesorëve New Balanc
Juventus mbush xhepat nga ADIDAS (VIDEO) Juventus dhe ADIDAS,do jenë edhe për shumë vite bashkë. Klubi bardhezi ka rinovuar p me sponsorin teknik edhe për 8 vi