999 rezultate për

spoiler

BMW i8 i verdhë me 350 kuaj fuqi (FOTO LAJM) BMW Abu Dhabi Motors kompania për modifikimin e makinave së fundmi ka prezantuar në sallonin e saj modelin e modifikuar
BMW M235i i modifikuar (FOTO LAJM) Kistler, komponia zvicerane për modifikimin e makinave kohët e fundit është kujdesuar për përforcimin e motorit të model
Ja si duket Mercedes-AMG GT S i modifikuar (FOTO LAJM) Prior Design, është kompania e njuhur që merret me modifiukimin e makinave së fundmi ka njoftuar në lidhje me pakon e sa
Ja si duket BMW M4 i modifikuar (FOTO LAJM) BMW shpesh ka sjellë modifikimin e modeleve të ndryshme, së fundmi është modifikuar M4 Coupe. Pjesë e risive të fund
Risia më e re e sjellë Mercedes-AMG GT (FOTO LAJM) Kompania për modifikimin e makinave së shpejti ka sjellë dhe paketën e re të risive në modelin Mercedes-AMG GT. Pjesë
Mercedes S63 AMG Coupe me 1000 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Mercedes S63 AMG Coupe, vjen në version të modifikuar duke sjellë risi të reja në funksionimin e tij. Modifikimi i tij ë
Ja si duket BMW M5 e modifikuar (FOTO LAJM) BMW sjell një modifikim të ri për modelin M5 (F10). Modifikimi i modelit është bëri i mundur nga kompania për rregullimi
Mercedes-AMG GT me pamje të re (FOTO LAJM) Kompania për rregullimin dhe dizajnimin e makinave, GWA ka përgatitur paketën e re për modelin Mercedes-AMG GT, duke për
Mercedes prezanton modelin e ri AMG C63 Coupe (FOTO LAJM) Mercedes-AMG C63 Coupe, është modeli më i ri qw pritet të prezantohet në panairin e makinave në Frankfurt. Mercedes-AMG
Honda prezanton modelin S660 (FOTO LAJM) Honda shfaqet me projektin e saj më të ri Mugen, modelin S660. Honda S660, është një makinë sportive e cila është e
Mercedes S-Class Coupe (C217) i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania FAB Design ka prezantuar së fundmi modelin e modifikuar Mercedes S-Class Coupe (C217). Kompania është kujde
Vath përmirëson Mercedes-Benz CL (FOTO LAJM) Kompania Vath, e specializuar për tunning, që nga viti 1977 është duke rregulluar makina të ndryshme. Projekti i tyre i