999 rezultate për

spiun

Spiuni i Sevillas: Maradona budalla, ja si e futëm në kurth Diego Armando Maradona ishte futbollist i përsosur në fushën e blertë, por jashtë saj shndërrohej plotësisht. Shumë ngja
"Spiunoi" dy bosat e mëdhenj të krimit, i penduari rrëfen si përgatiti bombën që vrau Vajdin Lamajn SPAK shpalli në kërkim Lulzim Berishën dhe Viktor Ymerin për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Artan Arsit me bombë me telekom
Kush është i penduari i SPAK që "spiunoi" dy prej bosëve më të mëdhenj të krimit në Shqipëri Ditën e sotme SPAK ka zbardhur dy nga ngjarjet më të bujshme në Shqipëri për të cilët akuzohen disa nga njerëzit më të r
Kush është miku që spiunoi për festën? Rita Ora merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar kush e “spiunoi” për festën e saj të 30-vjetorit, të cilën e organizoi gjatë
"Do abortoja fëmijën, më spiunoi doktoresha", habit motra e Olta Gixharit (FOTO LAJM) Motra e aktores Olta Gixhari, moderatorja Gerta Gixhari, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Ajo ka rrëfy
Myslim Murrizi: Ka nga ata që në komunizëm kanë spiunuar të atin, mamanë, nusen apo djalin Deputeti, Myslim Murrizi është shprehur se shqiptarët nuk kanë nevojë që të kenë frikë nga persona të cilët më herët në
Lleshaj nxit qytetarët të "spiunojnë" në polici të prekurit me COVID-19 që thyejnë karantinën "Ftoj këdo që ka informacion, edhe median, që jo vetëm të ngrenë çështjen në tërësinë e saj, por edhe ta ngrenë çështjen
U "spiunua" nga një banor, shoqërohet me forcë në polici avokati i njohur Avokati Gjergj Neli ka përfunduar në polici. Burimet bëjnë me dije se avokati Neli është marrë forcërisht nga zyra e
Gjekmarkaj i "vjedh" shprehjen Ramës: Nuk ka bir nënë e bir k*rve që më akuzon për spiun Deputeti Myslim Murrizi ka debatuar ashpër me analistin Agron Gjekmarkaj në Open, duke folur rreth projektit më të ri po
Plas te Celtic, trajneri: Kemi një spiun mes nesh Skocezët e Celtic do të presin Milanin të enjten në mbrëmje, në sfidën e parë të grupit në Europa League, por trajneri N
Spiunonte kolegët tek trafikantët, arrestohet polici në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme 4 persona për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”, kryer në bashkë
E spiunuan, si u fundos 27-vjeçari kur Policia i shkoi në shtëpi Një 27 vjeçar me inicialet I. Xh, banues në Zall-Bastar është arrestuar në operacionin antidrogë të koduar “Shupali”.
Në shënjestër mijëra kompjutera në gjithë botën, SHBA zbulon rrjetin e spiunëve Prokurorët amerikanë njoftuan për akuza penale të mërkurën kundër pesë kinezëve dhe dy binezmenëve malajzianëve të dyshu
"Një ish-spiun emërohet zv.drejtor i Policisë së Shtetit", kush është "Filtri" në kupolën e policisë Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar në facebook për Zv.Drejtorin e ri të Policisë së Shtetit ku ngre pikëpyetjet, nëse ës
Dëshmia: Si u rrethuan, kush i spiunoi dhe përse u vranë "5 Heronjtë e Vigut" Publikohet historia e panjohur të ngjarjes së shumë-përfolur të 21 gushtit të vitit 1944, kur pesë djem të rinj, Ndoc De
Tirana-Zvezda/ Sekretet dhe analiza e ndeshjes, serbi i Laçit bën "spiunin" (FOTO LAJM) Mbrojtësi dhe kapiteni i Laçit, Aleksandar Ignjatovic, ka folur për ndeshjen Tirana-Cverna Zvezda. Në një intervistë për
"Na spiunuan dhe Sigurimi na rrethoi te Ura e Karmës", dëshmia e ish-diversantit parashutist Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
Murrizi spiunon kolegët që nuk votuan ligjin "anti-komunistë": Spiunë sigurimi! (FOTO LAJM) Nënkryetari i Kuvendit, Myslim Murrizi ka publikuar listën e deputeteve që kanë votuar pro, kundër dhe ata që nuk kanë m
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Plas gallata me PS: E hëngër mortja! Spiuni paska emrin tim Komisioni i Ligjeve e ka rrëzuar nismën e deputetëve të opozitës të prezantuar nga deputeti i opozitës, Myslim Murrizi p