999 rezultate për

spitalit

Bie nga lartësia punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Pasditen e sotme në Tiranë një punëtor i cili po punonte në lartësi ka rënë duke u lënduar. Burimet zyrtare bëjnë
Humbi prindërit në aksident, drejtori i spitalit tregon gjendjen e 3-vjeçares që mbijetoi Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Rrëshen-Rubik, ku si pasojë e një
8 milion lekë rryshfet, Tirja përlotet në sallën e gjyqit Gjykata e Tiranës ka caktuar sot masën e sigurisë “Arrest me Burg” për Tire Alldervishin, sanitaren e spitalit “Shefqet
"E njihja Tiren", ish-roja i Sanatoriumit zbulon çfarë ndodh brenda spitalit Një zotëri, i cili pretendon se ka punuar si roje në spitalin e Sanatoriumit, ka folur lidhur me rastin korruptiv që u b
Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë le
Aksident tragjik, makina merr përpara këmbësorin e dehur Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Një automjet ka përplasur në rrugë kalimtarin, duke e plag
Pacientët nga rrethet e paguajnë shtrenjtë betejën familjare me COVID-19 Dritani, 40 vjeç nga qyteti verior i Kukësit, qëndroi gjatë pas kangjellave të spitalit “Shefqet Ndroqi” më 14 dhjetor,
DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë! Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korr
Makina merr para këmbësorin në Korçë, e nisin me urgjencë drejt spitalit Një automjet në fshatin Belrota në Korçka për përplasur një këmbësore. Mësohet se kjo i fundit është plagosur rëndë
Shpëtimi i sirianëve nga mbytja, 9 persona u dërguan te Trauma: Mes tyre tre fëmijë Detaje të reja dalin nga ndalimi i 50 siriane të cilët rrezikuan jetën mbrëmjen e djeshme. Rreth 50 klandestinë nga Lin
Tërmeti shkatërron spitalin në Kroaci: Nënat me foshnjet në duar përfundojnë në rrugë (FOTO LAJM) Ditën e sotme një tërmet i fuqishëm me magnitutë 6.4 goditi Kroacinë. Mediat vendase bëjnë me dije se tërmeti ka shk
Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku në vend Një tjetër mjek në qytetin e Elbasanit ka humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për mjekun neurpsikiatër Sali B
"Do t'i vëmë dinamitin", Rama lajmëron shembjen e spitalit Infektiv Godina e spitalit Infektiv në kryeqytet do të shembet vitin e ardhshëm, duke i lënë vendin të resë. Lajmin e ka bërë me
COVID-19 i merr jetën inxhinierit të njohur (FOTO LAJM) Një inxhinier i spitalit të Beratit ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se nuk kishte asnjë sëmundje
"Romeo dhe Zhulieta" në kohë pandemie, pacientja thotë "po" nga dritarja e spitalit As koronavirusi nuk ka ndaluar një çift nga Ontario i Kalifornisë të martohen. Edhe pse nusja ishte prekur me COVID-19,
Brataj reagon ndaj opozitës në hapjen e spitalit Covid 4: S’kemi xhandarë spitali Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte në hapjen e spitalit Covid 4 ku reagoi ndaj deklaratave të shpeshta të
Pesë vetëvrasjet te spitalet COVID Ditën e sotme një tjetër pacient i cili merrte shërbim te spitali i Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus, i ka dhë
Kaos tek covid 2, pacientët presin disa orë deri në 3 ditë jashtë spitalit në autoambulancë Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të COVID-19, i cili ka shkaktuar vetëm sot 18 viktima. Urgjenca e spit
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v