999 rezultate për

spitalit

Dalin nga qelia mjekët, bëhet thirrje që të protestohet për vdekjen e Rexhinës Familjarët e Rexhina Dobrovës, 25-vjeçares që ndërroi jetë dy ditë më parë pas lindjes së fëmijës, i kanë bërë thirrje t
Dhunohet mjeku në spitalin e Lezhës, policia kap agresorin Një tjetër rast dhune ndaj bluzave të bardha është shënuar në spitalin e Lezhës ku një person ka goditur një mjek. A
Aksident i rëndë në Shkodër, shoferi i makinës me urgjencë drejt spitalit Një aksident automobilistik është shënuar në qytetin e Shkodrës, për pasojë ka mbetur I plagosur drejtuesi I mjetit i c
Tragjike në Korçë, 12-vjeçari mbytet me ushqim Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës ku raportohet se njw fwmijw 12-vjeçar ka humbur jetwn. Mwsohet se
Aksidentohet rëndë i riu, dërgohet me helikopter në Tiranë Një 18 vjeçar është aksidental pasditen e sotme në rrugën Turizëm- Kanali Cukës në Sarandë. Arbër Dyleshari, 18 v
Rrihet barbarisht mjeku në Lezhë, me urgjencë drejt spitalit të Traumës Një mjek është goditur nga i afërmi i një pacienti, ndërsa ka marrë dhe dëmtime të shumta në trup. Burime thonë se ng
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, nxitonin drejt spitalit për të lindur Një familje shqiptare në Italinë fqinje përjetoi momente frike e ankthi mbrëmjen e së mërkurës, pasi u përfshi në një ak
Panik në Vlorë, tifozi dërgohet menjëherë në spital Gjatë ndeshjes mes Flamurtarit dhe Skënderbeut që sapo ka mbaruar në Vlorë, një tifoz është ndjerë keq dhe është transpo
Disa protestues drejt spitalit me ambulancë (VIDEO) Nga dhuna që shpërtheu ditën e sotme ne protestën e opozitës kanë mbetur disa persona të lënduar. Ndërkohe një ambula
U zbulua pas 5 vitesh, arma e masakrës së Xhuvanit u përdor edhe në Gjirokastër Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
EMRI/ Mbytet në lumin Shkumbin një i moshuar Një 75-vjeçar i identifikuar si Nazmi Peqini është mbytur në lumin Shkumbin. Trupi i tij po dërgohet në morgun e spit
EMRI/ "Kush është mjekja që ruan kartelën e psikopatisë së Ramës" (FOTO LAJM) Pas disa javësh qesëndisje të Ramës në publik duke i thënë me ironi "doktoreshë Monika Kryemadhi", kjo e fundit është sh
"Kumbari" i Shkodrës nga qelia përfundon në spital Nga dhomat e paraburgimit, biznesmeni Bardhok Planaj transferohet në reaminacionin e Shkodrës. Bardhok Pllanaj i arr
​Doktorët e spitalit në Britani i vjedhin të dhënat mjekësore të Fergusonit Tre anëtarë të stafit mjekësor të spitalit ku u trajtua ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson,
Flasin nga spitali protestuesit e dhunuar, arrestime edhe tek “Ushtaraku” (VIDEO) Ditën e sotme ka patur përleshje të mëdha pranë Parlamentit, mes banorëve të Unzaës së Re dhe policisë. Bnorët e “As
PSP bastis kompaninë dhe arreston pronarin e Spitalit Sistina Prokurorë të Prokurorisë Publike Speciale sot nga mëngjesi kanë hyrë në zyrat e kompanisë së biznesmenit të njohur Orce
Pamje të rëndë nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit, të plagosurit me urgjencë drejt spitalit (VIDEO) Rruga e Kombit është përgjakur nga një aksident i frikshëm ditën e sotme, ku sipas raportimeve paraprake dy persona kanë
Akuza për korrupsion, arrestohet kryeinfermierja e Spitalit Psikiatrik Policia e Elbasanit ka ndaluar një 50-vjeçare me detyrë kryeinfermiere pranë Shtëpisë së Mbështetur “JETA” në Cërrik, në