999 rezultate për

spitalin

Çomo: Jemi në krye të detyrës, 50 shtretër të lirë në dy spitalet COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar nga afër këtë të diel Spitalin Infektiv, nga ku vetë Shefja e
Ky shtet do t'i mohojë spitalin personave mbi 75 vjeç në rast fluksi nga pandemia Zvicra ka marrë një vendim të rëndësishëm përsa i përket shtimit të rasteve me koronavirus në spitale. Sipas protokol
Situata shqetësuese edhe spitale, të hënën hapet COVID-3 Prej ditësh në Shqipëri ka një rritje të madhe të rasteve të reja me COVID-19. Sot, Ministria e Shëndetësisë ka sqar
Aksident i rëndë, makina "fluturon në ajër" këmbësorin në autostradë Një aksident ka ndodhur në autostrdën Lezhë-Shkodër, ku një automjet ka përplasur një këmbësor. I plagosuri është tra
Aksident në Milot, nisen me urgjencë drejt Traumës dy të rinj Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Milot, ku një makinë ka dalë nga rruga duke lënë të plagosur dy persona.
Tha se spitali covid-4 është gati, NATO nxjerr bllof Ramën "Spitalet Covid 3 dhe 4 janë Gati! Gati së bashku me personelin mjekësor!" Kështu deklaroi sot kryeministri Edi Rama
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
54 vjeçari tenton të vrasë me thikë adoleshentin Policia e Korçës ka arrestuar dy persona të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasja me dashje, mbetur n
U infektua me COVID-19, Silva Bino lë spitalin Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino është shëruar nga COVID-19 dhe ka lënë Infektivin.
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
U infektua me COVID-19, Trump lë spitalin e ka një thirrje për amerikanët Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, lë spitalin vetëm disa ditë pas infektimit me Covid-19.
I prekur nga COVID-19, Shtëpia e Bardhë zbulon kur Trump lë spitalin Gjendja e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, vazhdoi të pëmirësohet gjatë natës dhe Shtëpia e Bardhë ës
U helmua, kundërshtari i Putin lë spitalin Kundërshtari i Putin, Alexei Navalny ka lënë spitalin në Berlin, ku ai është trajtuar pasi u sëmur muajin e kaluar gjatë
Gjendet i pajetë anestezisti në spitalin privat Një ndihmës anestezist në një spital privat është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Mësohet se viktima
5 pacientë në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës po trajtohen 18 pacientë me COVID-19. 13 pacientë janë në oksigjenoterapi dhe 5 të t
Lajm i mirë: Nënë Margarita mposht COVID-19, lë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar Ndërkohë që në vend sot u shënuan 4 viktima dhe 132 raste të reja, nënë Margarita ka fituar betejën me COVID-19 dhe ësht
COVID-19 hyn në spitalin psikiatrik: 4 pacientë të infektuar, 1 në gjendje të rëndë Infektohen me koronavirus katër pacientë në spitalin psikiatrik në Elbasan. Si pasojë e Covid-19, njëri prej tyre ësh
Manastirliu nga Trauma: Këtë vjeshtë-dimër do të dyfishojmë kapacitetet në spitalet COVID Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka inspektuar Spitalin Universitar të Traumës, nga ku dhe dek
60 pacientë me COVID-19 në Spitalin e Pejës, 15 në gjendje të rëndë Në Spitalin e Pejës po trajtohen 60 pacientë me COVID-19. Prej tyre 15 janë në gjendje të rëndë shëndetësore, kurse 41 p
Koronavirusi i merr jetën punonjësit në spitalin e Gjakovës Një punonjës i Spitalit të Përgjithshëm në Gjakovë ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e dhënë spitali, përmes