999 rezultate për

spitalin

Rrahje në spitalin e Tetovës: Mjeku sulmon pacientin Një rast i ri i sulmi ka ndodhur në Spitalin klinik të Tetovës. Por, kësaj radhe, sipas Sektorit të Punëve të brendshme
Automjeti përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Kapshticë. Një mjet ka përplasur një person i cili ka qenë duke udhëtuarme biçikl
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
Si nisi konflikti mes 2 familjeve që filloi në Levan dhe vijoi në spitalin e Fierit Ngjarja që tronditi Fierin mbrëmjen e së shtunës nisi në Levan. Dy familje u përfshinë në një konflikt në një lokal dhe
Ngjarja në spitalin e Fierit, Babai shkoi për të vizituar të birin e plagosur por u qëllua me armë zjarri Detaje të reja janë zbuluar nga konflikti mes disa të rinjëve në Fier, që përfundoi me të shtëna me armë zjarri brenda S
Makina përplas dy fëmijë në Korçë, dërgohen rëndë në spital Një tjetër aksident ka ndodhur në Korçë. Pasditen e sotme një automjet ka përplasur dy fëmijë, teksa ishin duke kaluar r
14-vjeçari mbi një muaj në gjendje kome, familja fajëson spitalin e "Traumës" (VIDEO) Një frymëmarrje tepër e dobët, një lëvizje e lehtë e qerpikëve e shumë rrallë një dorë e pavullnetshme që lëvizë nën çar
Theret me thikë një person në Vushtrri Një person është therur me thikë në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë. Rastin për Indeksonline e ka bërë të ditur zëdhënë
TRONDITESE/ 38 vjeçari i shtruar në spitalin psikiatrik, rreh për vdekje 5 pacientë të tjerë Një i sëmurë që po kurohej në një spitalin psikiatrik në Rumani ka rrahur për vdekje 5 pacientë dhe plagosi disa të tjer
E rëndë në Mallakastër, 46 vjeçari i vë flakën shtëpisë dhe kyçet brenda Një person i ka vënë zjarrin banesës së tij dhe është mbyllur brenda saj. Ngjarja ka ndodhur në fsharin Visokë të Mallak
EMRI/ E përplasi makina, vdes 69 vjeçari në Spitalin e Traumës Një aksident automobilistik ka ndodhur në Lushnjë, një ditë më parë ku një makinë është përplasur me një biçikletë. S
Aksident në Vlorë, plagoset rëndë i mituri Një aksident i rëndë automobilistik raportohet të ketë ndodhur mëngjes e ditës së sotme në aksin rrugor të Lungomares në
Humbi kontrollin, shoferi i fadromës dërgohet me urgjencë në spitalin e Tiranës Më datë 06.08.2019, në fshatin Nikollarë, Moglicë, shtetasi U.M, rreth 51 vjeç, banues në Sovjan, duke drejtuar një mjet
Terroristët "pushtojnë" spitalin, lënë pas 20 të vdekur dhe 47 të plagosur Një shpërthim i fuqishëm shkaktoi vdekjen e 20 personave si dhe plagosi 47 të tjerë ndodhi të dielën në Kajro të Egjipti
E FRIKSHME/ 3 aksidente në pak orë në Korçë, 5 të plagosur Në aksin rrugor Korçë-Devoll, pranë fshatit Bitinckë, ka dalë nga rruga mjeti tip ‘Citroen’ me drejtuese shtetasen I.R,
I vë flakën kioskës së xhaxhait, 27-vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës Një 27 vjeçar nga Roskoveci ka mbetur i lënduar ndërsa i ka vene flaken kioskës se xhaxhait te tij. Sipas Policisë, n
Përplasi me makinë këmbësoren, në pranga i riu nga Elbasani Një i ri ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Elbasan, pasi ka aksidentuar me makinë një këmbësore. Sipas p
Aksidente në Gjirokastër e Patok, plagosen 4 persona një në gjendje të rëndë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën rurale të fshatit Krahës 1, ka dalë nga rruga mjeti tip “Toyota”, me dre
Lulzim Basha i drejtohet Spitalit Ushtarak Kryetari i PD Lulzim Basha në spitalin ushtarak Basha po i bën një vizitë të plagosurit në Burrel, i sjellë me heliko
Vapa "çmend" shoferët, fundjavë aksidentesh në Shqipëri Ka nisur me një numër të madh aksidentesh fundjava në vend duke shënuar kështu gjashtë të lënduar dhe një person të arre