999 rezultate për

spitali

Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
Kaos tek covid 2, pacientët presin disa orë deri në 3 ditë jashtë spitalit në autoambulancë Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të COVID-19, i cili ka shkaktuar vetëm sot 18 viktima. Urgjenca e spit
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
2 raste me Covid në Spitalin e Ersekës. infektohet shoferi i ambulancës dhe një infermiere 2 raste me Covid-19 janë konfirmuar në Spitalin e Ersekës. Mësohet se bëhet fjalë për një shofer ambulance dhe për nj
Imzot George Frendo del nga spitali në Itali Pak kohë pas shtrimit, Imzot George Frendo ka dalë nga spitali ku po trajtohej në Itali. Gjendja shëndetësore e tij thuh
Rama i bindur: Spitali Covid4 është gati Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën duke ndarë lajmin me ndjekësit e tij për hapjen e spitalit Covid-4. Në një
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
Janullatos mposht koronavirusin, pritet rikthimi në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe pritet të rikthehet në Shqipëri. Spitali “Eva
Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v
Ditëlindje në Infektiv, Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon Shefja e Spitalit Infektiv, doktoresha Najada Çomo ka festuar sot ditëlindjen në Infektiv. Kryeministri Edi Rama e ka
"Të sëmurët me Covid nxirren nga spitali për të liruar vendet, vdesin në shtëpi" Ish-deputeti i Partisë Demokratike, mjeku Bardh Spahia dha sot detaje për denoncimin e bërë mbrëmjen e djeshme nga kryed
Brenda spitalit-Covid në Maqedoni, ja ç'ndodh me pacientët (VIDEO) Çdo ditë është betejë për mjekët e repartit infektiv në Spitalin klinik të Tetovës. Do ta kishin shumë më lehtë nëse
Mjeku i drejtohet Ramës: Babe! Shifrat i manipulon qeveria, jo spitali "Ne jemi në punë 24 orë në ditë, por pa keqardhje po të them se Basha ka të drejtë!" Mjeku Renato Osmënaj, i cili nji
17 pacientë në gjendje të rëndë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës 130 pacientë të infektuar me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës. nga spitali njoftojnë se 3 pacientë janë
I infektuari me COVID-19 luan në violinë për të falënderuar stafin e spitalit ku po trajtohet (VIDEO) Mësuesi i muzikës Grover Wilhelmsen ishte në kujdesin intensiv me COVID-19 për një muaj. Në pamundësi për të folur nd
Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani Një tjetër pacient ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mës
Rama thumbon opozitën: Sa herë thithin ajër, nxjerrin një fjalë të keqe Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë në spitalin e fëmijëve në Durrës nga ku nuk e ka lënë pa i shpëtuar rasti pë
Çudirat e shqiptarëve nuk kanë fund: Bëri tamponin, 31 vjeçarja arratiset nga spitali Çudirat e shqiptarëve duket se nuk kanë ndërmend të ndalojnë. Kështu këtë herë një shqiptare që banonte në Itali ësh
16 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës 126 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. 102 janë duke u trajtuar me oksigjenoterapi d
E rëndë në Greqi, pacientja me COVID-19 vetëhidhet nga spitali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, shumë e ngjashme me disa raste të njëpasnjëshme në Shqipëri,ku 5 persona me kor