999 rezultate për

spitalet

Shkollat në Elbasan "vatra" COVID-i, infektohen 39 mësues Shifrat e të infektuarve në Elbasan po rriten me çdo ditë që kalon, duke u kthyer në një zonë të rrezikshme. Një rrit
Elbasani në zi, vdesin 3 pacientë në moshë të re nga COVID-19 COVID-19 duket se po shkakton çdo ditë e më shumë viktima edhe në moshë të re. 3 qytetarë nga Elbasani kanë humbur je
Rama për spitalet: Kur morëm ne detyrën, njerëzit vareshin në kangjellat e QSUT Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Fier, kur ndër të tjera është ndalur edhe tek çështja e spitaleve. Rama e cilëso
Mjeku jep alarmin: Spitalet covid nuk kanë më shtretër, pacientët në gjendje të rënduar! Spitalet covid në Tiranë janë drejt ezaurimit të plotë. Burimet bëjnë me dije se spitali "Shefqet Ndroqi" në Tiranë
Vjedhje, rryshfet dhe sjellje çnjerëzore: Hijet e errëta të skandaleve në spitalet COVID Që kur ka nisur pandemia, akuzat për mos-shërbim në spitalet COVID kanë shpërthyer shpeshherë në Shqipëri. Madje deri
"Në Tiranë ka mbi 500 shtretër të lirë", Manastirliu sqaron pse u hapën spitalet rajonale Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka bërë me dije se kapacitetet në katër spitalet COVID në Tir
Shifra alarmante infektimesh e shtrimesh, ezaurohen shtretërit e spitaleve Covid Shifrat e larta prej më shumë se një muaj e gjysëm nga COVID-19 në Shqipëri, kanë bërë që spitalet covid në Tiranë të te
COVID-19/ Tejmbushen spitalet: Pas Tiranës, nis vaksinimi edhe në Shkodër Situata e COVID-19 në Shqipëri është shumë e rënduar, spitalet e hapura janë drejt fundit të kapacitetevë të tyrë, ndërk
Kapacitetet në spitalet COVID drejt fundit, Manastirliu: Sot aktivizojmë spitalet rajonale Si pasojë e rritjes së ndjeshmeve të rasteve pozitive me koronavirus, shtretërit në spitalet COVID në Tiranë janë drejt
COVID-19/ Manastirliu tregon se si do veprohet në rast të mbingarkesës në spitalet e Tiranës Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka folur këtë mbrëmje nga Spitali Universitar i Traum
Asnjë shtrat i lirë, spitali i Sanatoriumit nuk pranon më pacientë Janë ezauruar kapacitetet e shtretërve në sitalin Shefqet Ndroqi në Tiranë, ndërkohë edhe shtretërit në spitalin Infekti
Shpërthejnë rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri, 7 viktima në 24 orët e fundit Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 7 qytetarë, si dhe janë regjistruar 786 ras
Emri i eurodeputetit del në përgjime: Me 100 mijë euro kap kë të duash në Shqipëri Shkatërrimi i rrjetit të klanit mafioz “Ndrangheta” i dyshuar për pastrim parash ka nxjerrë edhe emra të rëndësishëm në
6 mijë vdekje shtesë në 2020-n, pesë herë më shumë se raportimet zyrtare në spitalet COVID Rreth 6 mijë vdekje shtesë në 2020-n, pesë herë më Pandemia e Covid-19 ka ndikuar ndjeshëm në rritjen e vdekshmërisë në
DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë! Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korr
Ulet numri i viktimave nga COVID-19, sa raste të reja pati sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në prag të natës së ndërrimit të viteve ju bën apel qytetarëve të shmangi
6 viktima në 24 orët e fundit, më i riu vetëm 37 vjeç Në 24 orët e fundit COVID-19 ka marrë 6 jetë dhe janë zbuluar 503 raste të reja. Burimet zyrtare bëjnë me dije se vi
E afërmja e Bebe Rexhës me Covid-19, këngëtarja e shqetësuar: Pothuajse vdiq Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura dhe shumë e famshmë në të gjithë botën. Bebe shpesh ka shprehur shq
Hapet spitali COVID-5 Manastirliu: Situata pandemike e qëndrueshme Në Elbasan është hapur spitali COVID 5, ku do të jenë në dispozicion 81 shtretër. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Ma
Çfarë ndodh nëse mbushen spitalet, Manastirliu zbulon skenarin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriu gjatë komunikimit me gazetarët, foli dhe për spitalet rajonale që do të jenë