999 rezultate për

spitale

Shpërthejnë rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri, 7 viktima në 24 orët e fundit Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 7 qytetarë, si dhe janë regjistruar 786 ras
Emri i eurodeputetit del në përgjime: Me 100 mijë euro kap kë të duash në Shqipëri Shkatërrimi i rrjetit të klanit mafioz “Ndrangheta” i dyshuar për pastrim parash ka nxjerrë edhe emra të rëndësishëm në
6 mijë vdekje shtesë në 2020-n, pesë herë më shumë se raportimet zyrtare në spitalet COVID Rreth 6 mijë vdekje shtesë në 2020-n, pesë herë më Pandemia e Covid-19 ka ndikuar ndjeshëm në rritjen e vdekshmërisë në
Pacientët nga rrethet e paguajnë shtrenjtë betejën familjare me COVID-19 Dritani, 40 vjeç nga qyteti verior i Kukësit, qëndroi gjatë pas kangjellave të spitalit “Shefqet Ndroqi” më 14 dhjetor,
DENONCIMI/ Vajza zbulon skandalin në spitalet covid: Më blenë vdekjen e nënës me 8 milionë lekë! Një rast skandaloz raportohet se ka ndodhur në një prej spitaleve Covid në vendin tonë. Bëhet fjalë për një rast korr
Ulet numri i viktimave nga COVID-19, sa raste të reja pati sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në prag të natës së ndërrimit të viteve ju bën apel qytetarëve të shmangi
6 viktima në 24 orët e fundit, më i riu vetëm 37 vjeç Në 24 orët e fundit COVID-19 ka marrë 6 jetë dhe janë zbuluar 503 raste të reja. Burimet zyrtare bëjnë me dije se vi
E afërmja e Bebe Rexhës me Covid-19, këngëtarja e shqetësuar: Pothuajse vdiq Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura dhe shumë e famshmë në të gjithë botën. Bebe shpesh ka shprehur shq
Hapet spitali COVID-5 Manastirliu: Situata pandemike e qëndrueshme Në Elbasan është hapur spitali COVID 5, ku do të jenë në dispozicion 81 shtretër. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Ma
Çfarë ndodh nëse mbushen spitalet, Manastirliu zbulon skenarin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriu gjatë komunikimit me gazetarët, foli dhe për spitalet rajonale që do të jenë
COVID-19/ Manastirliu jep lajmin e mirë: Familjarët mund t’i shohin pacientët e shtruar në spitale Një lajm i mirë është dhënë nga ministrja Manastirliu për familjarët e pacientëve të prekur nga COVID-19 të shtruara në
Prej 3 ditësh pozitive me COVID-19, ndërron jetë mjekja 40-vjeçare Një mjeke në Turqi ndërron jetë tre ditë pasi kishte rezultuar pozitive me Covid-19. Mjekja 40-vjeçare Ferdane Bilgi,
Pesë vetëvrasjet te spitalet COVID Ditën e sotme një tjetër pacient i cili merrte shërbim te spitali i Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus, i ka dhë
Ja sa pacient me Covid-19 po mjekohen në spitalet e Maqedonisë Në 24 orët e fundit në qendrat kovid në spitalet në vend raportohet se trajtohen gjithsej 811pacientë pozitivë ose të dy
COVID-19/ Punonjësit shëndetësor nëpër spitalet e Anglisë do të vaksinohen brenda 10 ditëve Spitaleve nëpër Britani të Madhe u është thënë të bëhen gati për vaksinim kundër COVID-19 brenda më pak se 10 ditëve, pa
Manastirliu nga Kuvendi: Në dhjetor vijnë testet e shpejta, mos hajdeni vonë në spitale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bëri një ekspoze të punës në sektorin e shëndetësisë g
Mjeku zbulon të vërtetën e trishtë: Spitalet janë mbushur, 2/3 e pacientëve janë shumë rëndë! Prej gati 1 viti bota po përballet me COVID-19 një pandemi e cila, ende nuk po i shihet fundi. Shqipër
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
Ekspertja e shëndetësisë: Qeveria po fsheh realitetin në spitalet COVID-19 "Është e pandershmë që mjekët të përdoren si mburojë për të mbuluar dështimin e qeverisë me pandeminë..." Ekspertja e
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do