999 rezultate për

spital

Taravari flet për gjendjen e shoferit, sa pasagjerë ndërruan jetë në spital “Gjendja e shoferit është relativisht e mirë. 35 pasagjerë janë pranuar në spitalin 8 shtatori, 5 prej tyre kanë ndërrua
Mbulohet me mister "vetëhelmimi" i 16-vjeçares në Kavajë (VIDEO) Vdekja e 16 vjeçares nga fshati Shën e Premte në Divjakë të Lushnjes u raportua në fillim nga burime të policisë si vetë
U zbulua pas 5 vitesh, arma e masakrës së Xhuvanit u përdor edhe në Gjirokastër Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Benzi merr përpara të moshuarin në Tiranë Një burrë i moshuar rreth të 70-tave është përplasur nga një fouristradë tip “Benz” mbrëmjen e së dielës, në Tiranë.
Panik në Shkodër, portieri lë ndeshjen dhe përfundon në spital Po luhet sfida mes Vllaznisë dhe Shënkollit, në Grupin A të Kategorisë së Parë. Takimi ka qenë 1-0, kur në të 40’, p
"Si po detyrohen të sëmurët e Shkodrës të shkojnë në spital privat" Ish-kryeministri Sali Berisha, edhe ditën e sotme ka publikuar një denoncim të ardhur në Facebook-un e tij ku thotë se q
Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e Kostandin Xhuvanit Vendimi i gjykatës për dërgimin në gjyq të Kostandin Xhuvanit dhe një infermieri të Spitalit Psikiatrik të Elbasanit, 5
Një plumb në bark, i riu dërgohet me urgjencë në spitalin e Shkodrës Një 21 vjeçar është plagosur me armë zjarri është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Pukë. I plagosuri, Petr
"Me spitalet jemi nën nivelin e vendeve Afrikane" Shëndetësia është një nga çështjet që i shqetëson me së shumti njerëzit dhe lidhur me këtë ka bërë një reagim të fortë e
U dërgua i vdekur në spital, merren në pyetje familjarët e të miturit Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë mëngjesin e sotëm ku një i mitur ka humbur jetën rrugës për në Spital.
Që në 1930, kushtet skandaloze në spitalin e burgut (VIDEO) Efektivët e Policisë së Burgut duken të përgatitur. Prania e një televizioni i ka detyruar që të vishen me uniforma, edh
Batanija elektrike i vë flakë pallati në Durrës, 13 persona në spital Një zjarri i rënë në katin e nëntë të një pallati në Durrës për pak sa nuk ëhstë kthyer në tragjedi. Ngjarja ndodhi
Arrestohet 29-vjeçari që përplasi të riun në Vlorë Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin A.B., 29 vjeç, banues në Vlorë. Arrestimi i tij u bë nga shërbim
Aksident në Shkodër, i plagosuri dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, një person ka mbetur i plagosur
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
Arda Turan rrezikon 12 vite burg Arda Turan rrezikon burgun.32 vjecari mund të marrë një dënimderi në 12 vite teksa është vënë nën akuzë se e kishte sul
Fjolla Morina në spital, çfarë i ka ndodhur këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina na ka trembur të gjithëve me anë të një fotoje nga spitali. Por fatmirës
Nëna vret bebin duke i dhënë vodka Një nënë ka kryer një krim të rëndë duke i marrë jetën foshnjës së saj, pasi donte të argëtohej gjatë festave dhe nuk ki
Ra nga lartësia, humb jetën 35 vjeçari te Trauma Një 35 vjecar ka vdekur mbrëmjen e djeshme në spitalin e Traumës në rrethana akoma të pashpjeguara mirë. Arben Gjeçi
Blogerja preku macen por i ndodhi fatkeqësia Një 24-vjeçare ka mbetur e paralizuar pas pushimeve të saj në Portugali në vitin 2014. Gemma Birch nga Britania, blogere