999 rezultate për

spital

Albin Kurti del nga spitali Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka dalë nga spitali, ku ka qëndruar për dy ditë. Lajmin e ka konfirmu
Gazi lotsjellës, përfundon në spital ish-deputeti i PD Ish-deputeti i Partisë Demokratike Anton Frrokaj ka përfunduar në spital për shkak të problemeve me frymëmarrjen pasi mo
Pas daljes së analizave Albin Kurti do të qëndrojë edhe sonte në spital Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, mëngjesin e ditës së sotme me siptoma për grip sezonal u nis drejt QKUK-s
Albin Kurti do të qëndrojë në spital deri nesër Ish- drejtori i Shëndetësisë në komunën e Prishtinës, Arben Vitia ka njoftuar për gjëndjen e kryetarit të LVV-së, Albin
Albin Kurti shtrohet me urgjencë në spital Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, mëngjesin e ditës së sotme nuk e ka nisur mirë. Si pasojë e gripit sezona
U dërgua në spital, reagon për herë të parë Albin Kurti Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje po vazhdon të kurohet në klinikën infektive për shkak të një infeksioni gripal. Ndërkaq, pa
Po dërgonte nënën në spital, aksidentohet rëndë ish-drejtori i AKU-së Një aksident për pak sa nuk ka qëlluar fatal pasditen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Vidhas të Elbasa
I moshuari hidhet nga pallati në Pogradec Një 64 vjeçar vjeçar dyshohet të jetë hedhur nga kati i tretë i pallatit ku jetonte në Pogradec. Shkak për këtë akt ë
Vdes në spital njeri prej të aksidentuarëve në Fushë-Krujë Njëri prej tre të rinjëve që u aksideëntua orët e para të mëngjesit të sotëm në Fush-Krujë raportohet se ka ndërruar jet
Mjeku goditet me tullë në kokë në spitalin e Durrësit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në spitalin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, një mjek ësh
Në spitalin e Strugës nuk mund të kryhen operacione Një situatë jo e zakonshme është aktualisht në spitalin e Strugës, shkruan Albeu.com Kjo për shkak se pjesa operative
Arrestohet shkodrani me armë në brez Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një person, pasi qarkullonte me armë zjarri në qytet. Në pranga ra 54- vjeçari me i
Ndryshojnë oraret e vizitave në spitale (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka firmosur urdhrin për regjimin e disiplinës dhe rr
Aksident i rëndë në Kurbin, dy të plagosur Një tjetër aksident ka ndodhur mbëmjen e sotme. Sipas inforcmaioneve paraprake, aksidenti ka ndodhur në rrethin e Ku
Sëmundja e Sepsës i merr jetën një të riu në Shkup Një djalë i moshës 29-vjeçare, mbrëmë, rreth orës 18:00, ka ndërruar jetë në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtat
Dhuna ndaj ish-ministrit Janakievski, reagon spitali “8 Shtatori” Pas prentendimeve për lëndime trupore në dëm të ish-funksionarit rë VMRO-DPMNE-së, në burgun e Shutkës ku u dërgua një n
Ndihmësi i Sarri përfundon në spital, i nënshtrohet operiacionit Në momentin më të vështirë të aventurës së tij te Chelsea, Maurizio Sarri do ti duhet të bëjë pa ndihmësin e tij, Gianfr
Sërish një aksident i rëndë në vendin e punës Në Crep, Ranilluk, dje është lënduar një punëtor. “Raportohet se prej një lartësie ka rënë punëtori mashkull K/Shqiptar,
Ndërhyrje brutale, Migjen Basha bën për spital futbollistin serb (VIDEO) Kanë mjaftuar 11 minuta lojë që Migjen Basha të marrë direkt karton të kuq në sfidën që Arisi barazoi 1-1 me Panionios,
Panik në Vlorë, tifozi dërgohet menjëherë në spital Gjatë ndeshjes mes Flamurtarit dhe Skënderbeut që sapo ka mbaruar në Vlorë, një tifoz është ndjerë keq dhe është transpo