999 rezultate për

spital

Balliu: Edi Rama pëson parainfarkt Ish deputeti i PD-së Klevis Balliu me një postim në rrjetin e tij social Facebook ka deklaruar se Rama ka pësuar parainf
Po pastronte çerdhen e fëmijëve, vdes punëtori shqiptar Sokol Rahshta, 45 vjeç ka humbur jetën ditën e sotme në spital. Ai ishte rrëzuar nga shkallër nga një lartësi 3 metra
Njeri rëndë, aksidentohen 4 pjestarë të një familjeje në Korë Një aksident i rendë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë-Maiq, pikërisht tek kryqëzimi i Drithasit ku nga përpl
Humb jetën i moshuari që u përplas nga motoçikleta në Durrës Një këmbësori H.P., 80 vjeçar ka ndërruar jetë në spital si pasojë e një përplasje nga një motor. Aksidenti ndodhi s
Makina përplas keq 25-vjeçaren në Durrës Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në lagjen Nr. 4 në qytetin e Durrësit, në afërsi të Stacionit të Tren
Spitali jep detaje për gjendjen e të aksidentuarve në Gjilan Gjendja e të lënduarve nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në qendër të Gjilanit, po shkon duke u përmirësuar. Në Spital
Kamioni merr zvarrë 52-vjeçarin në Lushnje, humb jetën në spital Gjatë natës në Lushnjë ka ndodhur një aksident tragjik, ku një kamion ka përplasur për vdekje një 52-vjeçar. Sipas i
Spitali i Gjilanit tregon gjëndjen e të aksidentuarëve Rreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit të sotëm të shkaktuar nga një kamion në Gjilan, shkruan Albeu
I theu nofullën mjekut në Lezhë, shpallet në kërkim i riu Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në spitalin e Lezhës ku mjeku dermatolog, Zef Doda është dhunuar nga një
Rrihet barbarisht mjeku në Lezhë, me urgjencë drejt spitalit të Traumës Një mjek është goditur nga i afërmi i një pacienti, ndërsa ka marrë dhe dëmtime të shumta në trup. Burime thonë se ng
"Akrepi", sekseri i morgut të Tiranës që përgjon nëpër spitale (VIDEO) Problemet në fushën e shërbimeve funerale në Shqipëri nuk mbarojnë këtu. Babëzia tejkalon çdo limit kur fillon të flasës
Tensionohet protesta, një i lënduar dërgohet në spital Deri tani protesta ka një natyrë paqësore dhe nuk ka pasur konfrontime, por disa nga protestuesit kanë hedhur shashka dh
Rrahu gruan në mes të qytetit, shqiptari bën për spital edhe 4 efektivë policie Një 59 vjeçar shqiptar ka rrahur gruan në mes të qytetit në Itali, dhe madje kur policia shkoi për ta ndalur, ai qëlloi
Bie zjarr në spitalin e Shkodrës, rrezikohen pacientët Tym dhe flakë janë shfaqur mëngjesin e sotëm në repartin e neurologjisë në spitalin rajonal të Shkodrës. Mësohet se m
EMRI/ Shqiptari humb jetën në spital pas aksidentit në punë Një 40-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Sipas raportimeve në mediat italiane, viktima është Arj
I dërguan me helikopter në spital, pamjet nga aksidenti i tmerrit në Itali Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Romës. Sipas mediave fqinje, ngjarja ka ndodhur në s
Aksident në Kamëz, shoferi dërgohet në spital Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz. Sipas informacioneve për Albeu.com, një makinë ka dalë nga rruga d
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, nxitonin drejt spitalit për të lindur Një familje shqiptare në Italinë fqinje përjetoi momente frike e ankthi mbrëmjen e së mërkurës, pasi u përfshi në një ak
Albin Kurti pas daljes nga spitali: Ende nuk jam shëruar Kryetari i Lëvizjes Vëtevendosje, Albin Kurti ka njoftuar se ka dalur nga spitali, por thotë që ende nuk është shëruar,
Albin Kurti del nga spitali Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka dalë nga spitali, ku ka qëndruar për dy ditë. Lajmin e ka konfirmu