999 rezultate për

spital

Mposhti me sukses COVID-19, Silva Bino tregon çfarë e trembte brenda spitalit COVID Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive pranë ISHP-së, Silva Bino ka treguar eksperiencën e saj brenda spitaleve
Aksident në Elbasan, një vajzë përfundon në spital Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në afërsi të markatës
Pacienti ndërron jetë nga Covid-19, lihet për orë të tëra me të gjallët në dhomë Familjarët i jë të sëmuri me Covid që ndërroi sot jetë ankohen se i vdekuri u la në dhomë me të gjallët, për disa orë.
I turren qentë endacakë, 4 vjeçari përfundon në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë, ku një fëmijë është sulmuar nga qentë endacakë. Një fëmijë vetëm katër vj
Ishte në pyll duke prerë drurë, 50 vjeçari dërgohet pa shenja jete në spital Një 50 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Bulqizë. Policia lokale bën me dije se rreth orës 16-30, është dërguar
COVID-19/ Gjendje alarmante edhe në Shqipëri, 80 përqind e spitaleve janë mbushur me pacientë Komiteti i Teknik i Ekspertëve deklaroi ditën e sotme masat e reja që do të ndërmerren në vijim për të ndaluar përhapjen
Greg Rama kaloi COVID-19? Djali i kryeministrit falenderon mjekët e Sanatoriumit Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit. Me anë të një postimi në
"Në morg na thanë ky trup ka ardhur dje", vajza e pacientit që u hodh nga Infektivi bën deklaratën e fortë 69-vjeçari Reshat Grembi nga qyteti i Fierit, i cili humbi jetën pasi u hodh nga spitali Infektiv, sipas të bijës ka ndë
Spahia: COVID2 nuk ka më vende, 12 të sëmurë kalojnë natën në ambulancë para spitalit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka bërë një denoncim duke thënë se në spitalin COVID2 nuk ka më kapacitete, edhe pse aut
15 pacientë me COVID-19 në gjendje më të rëndë në Spitalin e Pejës 117 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. Nga spitali kanë njoftuar se 97 pacientë janë
Alarm në spitalin psikiatrik në Elbasan, infektohen me COVID-19 10 të sëmurë COVID-19 ka prekur në masë spitalin psikiatrik “Sadik Dinçi” në Elbasan. Burimet bëjnë të ditur se 10 të sëmurë janë
Alarm në Greqi! Mbushen spitalet me të prekur nga COVID-19: Nuk presim më pacientë! Kambana e alarmit po bie nga drejtorët e Klinikave të Spitalit “Papanikolaou”, të cilët përmes një njoftimi me shkrim sh
Shqiptarët e alarmuar, Rama: Vdekjet nga COVID-19 në vend nën mesataren e rajonit Kryeministri Edi Rama deklaroi se infektimet dhe vdekjet nga Covid-19 në Shqipëri janë nën mesataren e rajonit. Në nj
Flet epidemiologu shqiptar në SHBA: A duhet një izolim i plotë në vend? Situata e koronavirusit duket se po del jashtë kontrollit në shumë shtete të botës, pasi janë rritur ndjeshëm shifrat e
Plas sherri në spital, punonjësi rreh keq pacientin (VIDEO) y është momenti tronditës kur një punonjës i spitalit përleshet me një pacient në dyshemenë e sallës së pritjes dhe e sh
Rama del zbuluar, kush është vartësi i tij që u shtrua në spital privat pas infektimit me COVID-19 Kryeministri Edi Rama përsëriti dje nga Vlora se spitalet tona publike nuk kanë asgjë më pak se ato të Gjermanisë, Turqi
Paralajmërimi i mjekut: Na presin shumë të vështira, virozat do mbivendosen me COVID-19 "Ditët më të vështira i kemi ende përpara. Është një situatë që kërkon solidaritet të madh..." Shqipëria ka përpara d
Rama sulmon spitalet private në vend: Duan vetëm të shesin ilaçe! Kryeministri Rama vazhdon të këmbëngulë se spitalet shtetërore në vend të ngritura për COVID-19 përmbushin të gjitha kus
Dërgohet me urgjencë në spital, frikë për gjendjen e Maradona Junior Problemet shëndetsore nuk kanë fund në familjen Maradona. Para pak ditësh ishte Diego ai që iu nënshtrua një operacioni
Dalin pamjet, radhë pacientësh nëpër ambulanca para Spitalit Infektiv (FOTO LAJM) Shqipëria vazhdon të ketë raste të larta me COVID-19 ku vetëm sot janë infektuar 490 persona e 7 viktima. Ministria e