999 rezultate për

spital

Theret me thikë kryetari i bashkisë në Poloni Kryetari i qytetit polak, Gdanks, ka ndërruar jetë në spital vetëm një ditë pasi u ther me thikë gjatë një tubimi për ba
Rrëfehet boksieri amerikan: Do ta bëj McGregorin për spital Polemikat mes irlandezit të arteve marciale mikse Conor McGregor dhe boksierit amerikan Paulie Malignaggi janë rikthyer
Maradona përfundon sërish në spital Nuk kanë fund problemet për Diego Armando Maradonën. "Dora e Zotit" përpara disa ditësh u mbajt në spital nga mjekët për
Ndërron jetë në krye të detyrës polici i kufirit detar, dyshimet e para Një efektiv i skafit të Policisë Kufitare Sarandë, që patrullonte detin Jon, raportohet se ka ndërruar jetë në orët e pa
Bën të dashurën për spital vetëm se ndryshoi profilin e Facebook-ut (FOTO LAJM) Lois Ashton u rrah barbarisht nga i dashuri i saj vetëm se ndryshoi foton e profilit të Facebook. Ngjarja ka ndodhur
Pati probleme me zemrën pas lindjes, sillet me helikopter në Tiranë Moti i keq ka pushtuar gjithë vendin dhe dëbora ka bllokuar shume nga fshatrat. 25-vjecarja Trendafile Demiri ka sjel
Makina del nga rruga për shkak të motit, dy të plagosur në Kukës Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Kukës. Sipas informacioneve paprake, një automjet me targa maqedonase ka dalë
Gruaja shtatëzane bllokohet nga bora por lind në shtëpi Infermierja Nazmie Demiri e Qendrës Shëndetësore Labinot-Katund në Elbasan ja ka dalë të shpëtojë në kohë, një nënë të r
Aksident i rëndë në Lezhë, furgoni përplas të moshuarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë- Laç, ku një person ka mbetur i plagsur rëndë. Sipas i
Merr flakë banesa e të moshuarve në Elbasan Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e tretë të një blloku banimi në qytetin e Elbasanit. Në banesë, jetoni
Dëmtim horror në kokë, Rey Manaj transportohet me urgjencë në spital (VIDEO) Rey Manaj është transferuar me urgjencë në spitalin universitar të Granadas, pasi pësoi një goditje në fytyrë gjatë ndes
Diego Maradonën, shtrohet me urgjencë në spital Diego Maradona është keq. Sipas mikut gazetar Lio Pecoraro ‘nuk ka asgjë të rëndë’. Por ndërkohë frika është. Maradona i
Shpërthen në flakë makina në Korçë, drejtuesja përfundon në spital Një makinë ka shpërthyer në flakë në qytetin e Korçës ku më pas është djegur plotësisht. Raportohet se shpërthimi ka
15-vjeçari që preku zemrat e shqiptarëve fillon të flasë, ka një mesazh për shqiptarët Duket sikur ëndrra e Musa Baculit për të jetuar u realizua falë zemrës së madhe të shqiptarëve që kontribuan për të.
Publikohen pamjet e frikshme të sherrit ku u vra tifozi i Interit (VIDEO) Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dje përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi jetën në spit
Inter-Napoli, 4 tifozë në spital, 1 në gjendje më të rëndë Inter-Napoli, përtej emocioneve që dhuroi në fushën e blertë u shoqërua edhe me disa episode të pakëndshme me protagonis
Ngjarje e rëndë në Gjilan, dërgon në spitalin djalin e sëmurë por përfundon në burg Një person është arrestuar dje në fshatin Zhegër të Komunës së Gjilanit. Kjo pasi, i dyshuari kishte dërguar vajzën e
I plagosuri e çoi 17-vjeçaren në spital, dyshimet e para për atentatin në Laprakë Një vrasje me armë zjarri ka tronditur mbrëmjen e sotme kryeqytetin rreth orës 18:17, në zonën Laprakës në Tiranë. Vi
DETAJET/ Zbardhet dinamika e krimit në Laprakë, si ndodhi vrasja Një 17-vjeçare dhe një 23-vjeçar janë plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta në zonën e Laprakës, teksa rap
Sherr me thika në Tiranë, 58-vjeçari bën për spital të riun Një sherr i momentit midis dy personave në Tiranë, ka degjeneruar me përdorimin e thikës. Si pasojë e këtij konflikt