999 rezultate për

spital

"Karantinën ta ndërtojë në Surrel", PD reagon pas boshatisjes së spitalit të Kavajës Pas boshatisjes së spitalit të Kavajës, me argumentin se do të kthehet në karantinë, për të prekurit nga koronavirusi, k
Rrëzohet nga kafeneja e katit të 6-të, dërgohet me urgjencë në spital vajza Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë ku një vajzë ka rënë nga kati i gjashtë i një pallati ku ndodhej n
Humbi ndaj Fury, Wilderi dërgohet në spital në gjendje të rënduar Wilderi nuk pari asnjë shans ndaj Fury-t që e mposhte me TKO duke marrë kështu titullin e kampionit të WBC. Fury arri
Alarm edhe në Shqipëri! Berisha zbulon karantinën për koronavirus: Është spitali i Kavajës Ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar vendin ku nodhet karantina nëse do të ketë raste me koronavirus. Berisha thotë
Humbi jetën në orën e mësimit, ky është 19 vjeçari shqiptar Një 19-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkaqe ende të panjohura. I riu Osvaldo Kenga, që po ndiqte institutin e
EMRI/ E përplasi dhe e la në mes të rrugës, ndërron jetë në spital 40 vjeccari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar aksin rrugor Fushë Krujë-Milot ku ka mbetur mbeti i plgaosur një perso
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Përfshihet nga flakët automjeti, tre fëmijë digjen për së gjalli Një makinë u përshi nga flakët duke u marrë jetën 4 persona. 3 nga viktimat ishin fëmijë nën moshën 10 vjeç. Ngjarja
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Soba me dru? 3 kufoma në shtëpi, zbulohet shkaku i tragjedisë së madhe në Bulqizë Pas ekspertizës, pritet të dalë zyrtarisht shkaku i tragjedisë në Bulqizë, ku humbi jetën nëna dhe dy fëmijët e saj.
Shkoi i plagosur në spital, 34-vjeçari bën lëmsh me deklaratat Një 32 vjeçar është dërguar në spital i plagosur, por ka deklaruar se ishte plagosur duke rregulluar mjetin e tij. Ky
Makina përplas triçiklin dhe e përmbys, shoferi përfundon në spital Një makinë ka përplasur një triçikël duke lënë të plagosur drejtuesin e mjetit. Ky i fundit mbeti i plagosur, pasi mj
E zuri poshtë zetori, 44-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një 44-vjeçar me inicialet N.M. ka marrë dëmtime të renda në trup pasi e ka zënë zetori. Ai ka qenë duke punuar tokë
U rrëzua teksa punonte në lartësi, dërgohet me urgjencë në spital 40 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz, ku një punëtor është rëzuar teksa punonte. Sipas njoftimit të
Shën Valentini mund të kishte përfunduar në tragjedi, çifti i të fejuarve përfundon në spital Festa e të dashuruarëve mund të ishte kthyer sot në një tragjedi për një çift të ri të sapo fejuarish. Një aksident
Shtetasi i Maqedonisë i transportuar në spitalin në Jokohama ka formë të butë të koronavirusit Shtetasi i Maqedonisë i cili ishte në mesin e tre qytetarëve tanë në anijen “Dajmond Princes”, i ankoruar në portin e qy
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Futbollisti i Bylisit përplaset me reklamat, dërgohet menjëherë në spital (VIDEO) Pjesa e dytë e sfidës mes Laçit dhe Bylisit, ka nisur me një incident të frikshëm. Futbollisti i skuadrës ballshiote,
E ëma e rreh për vdekje pse kishte bërë rrobat pis, i ati e varros në pyll 5-vjeçarin Nëna vret djalin 5-vjeçar, babai e gropos në pyll/ Zbulohet skema e ngjarjes makabër. Çfarë tha i mituri pak muaj para v
Shqiptarja flet nga karantina e koronavirusit: Çfarë po ndodh në spitalin e Ankarasë? Studentja shqiptare Silva Doçi që prej një jave ndodhet në kushtet e karantinës në një spital në Ankara, pas evakuimit s