999 rezultate për

spiropalit

Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
LSI i numëron pasuritë Spiropalit: Gjithë jetën mish për top vajte për Skënderbeun tënd Ministrja Elisa Spiropali hodhi ditën e sotme akuza mbi dekorimet e Presidentit të Republikës Ilir Meta në Koplik. Pi
Rama i del në mbrojtje Spiropalit: Mos ma mërzit Elisën! Edi Rama ka thumbuar sërish Presidentin Meta për medaljet që jep për heronjtë e vendit duke iu referuar deklaratës së fu
Balla i bashkohet Spiropalit: Shpërthime të tilla ndodhin në të gjithë botën Numri dy i partisë Socialiste, Taulant Balla ka komentuar shpërthimin e mbrëmjes së djeshme në mes të Tiranës. Ai ka
Erla Mëhilli flet pa doreza: Stili i Spiropalit nuk më pëlqen Erla Mëhilli, zëdhënësja e Sali Berishës ka zbuluar shumë të fshehta që askush nuk i dinte më herët në karrierën e saj p
"Ti e ndot fjalën grua", rrjeti shpërthen kundër Spiropalit pas deklaratës për artistët Elisa Spiropali bëri ditën e djeshme një deklaratë ku foli ashpër për artistët dhe ata që mbrojnë Teatrin. “Teatri Ko
"Injorante, u bëre ti", Albërie Hadërgjonaj i kthehet ashpër Spiropalit pas deklaratës për artistët Spiropali në fjalën e saj ne Kuvend tha se Teatri Kombëtar i ri do të ngrihet më i bukur se kurrë teksa u shpreh se në v
Hajdari ngre tonet kundër Spiropalit: Kërko falje, ofendove artistët! Rudina Hajdari i është kthyer ashpër ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë seancës plenare kë
Solli në jetë djalin, kush ja zuri vendin Elisa Spiropalit në Kuvend Këtë sesion Kuvendi vjen me ndryshime në rradhët e ministrave, kjo pasi në kabinet është shtuar edhe Arben Ahmetaj, i ci
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Basha e nxjerr për herë të parë emrin e Spiropalit të përfshirë në këtë dosje Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Demokratike i ka dhënë edhe një përgji
Ndjekësit e Ramës i përvishen Spiropalit: U bëre ti...(FOTO LAJM) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit është një ndër figurat që sjell më shumë reagime t
"Si ishte dhe si është, afera e rëndë korruptive që i dha Spiropalit 550 milion lekë" Partia Demokratike ditën e sotme ka hedhur akuza të rënda ndaj inistres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elis
"Shoqja" e Spiropalit në Kosovë reagon për përdhunimin e vajzës në Drenas Shqiperia dhe Kosova janë prekur nga dy ngjarje të rënda dhe të ngjashme dhe në një kohë të përafërt. Në shqipëri ra
Elisa Spiropalit i "ngec në fyt" Ilir Meta (FOTO LAJM) Ilir Meta nuk dha firmën për Sandër Lleshin si ministër të Brendshëm duke bërë që nga maxhoranca të rikthehen akuzat nda
Plas keq në emision, demokrati i kujton Elisa Spiropalit "orgjitë" në parti Debati në emisionin "Open" ka përfunduar në sherr e fyerje mes deputetit demokrat Salianji dhe asaj socialiste Spiropali
Arrestohet për korrupsion drejtori i Elisa Spiropalit (VIDEO Ditën e djeshme policia arrestoi një shtetas pasi ai jo vetëm që shkeli rregullat e qarkullimit por edhe tentoi të korru
Spiropalit i hyn frika, fillon demaskimin e problematikëve brenda maxhorancës Pas kritikave publike dhe kryeministrit Rama dhe kreut të Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla, Elisa Spiropali është
Në fillim Rama e tani Balla: Spiropali nuk i ka mirë punët me PS Kritikat ndaj Elisa Spiropalit nuk kanë të mbaruar. Pas fjalës së Ramës në Asamblenë e PS-së i cili e kritikoi publikish
Shifër e frikshme, a e dini sa kushton makina superluksoze e Spiropalit (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një zërat më të rinj brenda PS por që në pak vite arriti të ngjitej në majë, krah kryeministrit Ed