999 rezultate për

spiropali

A është ende ministër kampion Saimir Tahiri? Spiropali: Ndjej keqardhje! Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali përgjatë një interviste në “News24”, komentoi procesin gjyqës
Spiropali justifikon Veliun për deklaratën skandaloze: Ishte në stres të madh Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare ka folur në AbcNews për videon e 15-vjeçarit të abuzua
Nga Cakaj te Spiropali, ministrat shqiptarë më pak të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Të gjithë ministrat dhe ministret e qeverisë Rama, janë aktivë në rrjete sociale ku gjithësecili poston foto apo video t
"Ti e ndot fjalën grua", rrjeti shpërthen kundër Spiropalit pas deklaratës për artistët Elisa Spiropali bëri ditën e djeshme një deklaratë ku foli ashpër për artistët dhe ata që mbrojnë Teatrin. “Teatri Ko
"Injorante, u bëre ti", Albërie Hadërgjonaj i kthehet ashpër Spiropalit pas deklaratës për artistët Spiropali në fjalën e saj ne Kuvend tha se Teatri Kombëtar i ri do të ngrihet më i bukur se kurrë teksa u shpreh se në v
Hajdari ngre tonet kundër Spiropalit: Kërko falje, ofendove artistët! Rudina Hajdari i është kthyer ashpër ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë seancës plenare kë
COVID-19 riktheu dashurinë mes Ramës e Metës? Spiropali: U tregua i arsyeshëm Mazhoranca dhe presidenti Ilir Meta, kanë bashkëpunuar për ndryshimiet në Kodin Penal, dhe prej disa javësh nuk kanë sh
Po sikur mos të ketë zgjedhje fare nga pandemia në Shqipëri? Përgjigjet Spiropali Mbrëmjen e sotme, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është në një lidhje live me emis
Habit Spiropali: Shpërndan videon e Sali Berishës dhe e quan atë "ekspert" (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i ka habitur të gjithë kur ka shpërndarë një video
Mbushi 5 vjeç, Elisa Spiropali emocionon me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Vajza e Elisa Spiropalit ka festuar ditëlindjen dhe ministrja i ka dedikuar një urim shumë emocionues. “Kripa ime, pr
Spiropali i përgjigjet Metës: BesëLikja është klithma e zullumit të së shkuarës Elisa Spiropali, ka reaguar pas thirrjes së kreut të shtetit Ilir Meta, pak orë para mbajtjes së manifestimit mbarëkombë
Elisa Spiropali: Më 2 mars Meta synon t’i bëjë puç shteti Bashës, për kreun e opozitës Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka pasur akuza dhe reagime të ashpra sot me Presiden
Spiropali sulmon Metën: Tufë halabakësh që kanë marrë peng institucionin e Presidencës Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin "Real Story" në Neës 24 i është përgjigjur zëdhënsit të presidentit Tedi
"Moj e çmendura E.", Presidenca i përgjigjet ashpër ministres Spiropali Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi, i është përgjigjur ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin,
Spiropali bën reagimin e fortë: Grushti i shtetit nisi në kokën e Presidentit Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në Twitter pas paralajmërimit të Presid
Elisa Spiropali: Performanca në Opinion, ai është Rama i vërtetë! “Spektakli” i Edi Ramës mbrëmë në emisionin “Opinion” prej 24 orësh është bërë hit në rrjetet sociale në vend. Pikërisht
Super në formë, Elisa Spiropali kthehet në Kuvend 10 ditë pas lindjes (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm 10 ditë që ministrja Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë dhe ajo i është rikthyer detyrës
Solli në jetë djalin, kush ja zuri vendin Elisa Spiropalit në Kuvend Këtë sesion Kuvendi vjen me ndryshime në rradhët e ministrave, kjo pasi në kabinet është shtuar edhe Arben Ahmetaj, i ci
Elisa Spiropali nënë për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të të birit (FOTO LAJM) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë
Spiropali shfaqet ndryshe, e veshur sportive dhe me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shfaqur në publik shumë ndryshe nga sa jemi mësuar që t