999 rezultate për

spiro

Spiropali: Falë Zotit nuk është gjallë Hitleri se Nobelin do e fitonte ai Sot është dhënë Nobeli në Letërsi dhe ka fituar Peter Handke, një person i cili njihet për deklaratat e tij pro serbe dh
"Të dua deri në përjetësi", Viola Spiro merr dhuratën më speciale për ditëlindje (FOTO LAJM) Më datën 28 të muajit shtator, moderatora e njohur Viola Spiro festoi ditëlindjen e saj. Në Instagram, Viola ndau me
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
"Nuk është Basha", Spiropali zbulon ideatorin e djegies së mandateve Ministrja për Marrdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali gjatw emisionit "Real Story" wshtw ndalur tek djegia e mandat
Spiropali: Meta i hodhi benzinë zjarrit, duhet shkarkuar! "Presidenti ka bërë gjë të paprecedent, ka shpikur institucion. E ka bërë në një moment kur Shqipëria ishte në një pozic
Elisa Spiropali: Tërmeti i 21 shtatorit ishte më i fuqishmi në 40 vite! Ministrja Spiropali gjatë seancës plenare ka folur rreth tërmetit që goditi vendin të shtunën e 21 shtatorit, duke u sh
Spiropali: Ka nisur procesi për shkarkimin e Metës Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka folur lidhur me vendimin e Komisioni të Venecias për shkel
Raporti i Venecias, Spiropali-Metës: Mbaje fjalën, u betove që do ikje për shkelje Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pasi Komisioni i Venecias publikoi rapor
E konfirmoi, Elisa Spiropali sërish shtatzënë dhe shumë pak muaj larg lindjes (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, nënë e një vajzë 4 vjeçe të quajtur Nalta, u dyshua për një
E njohur edhe jashtë! Ç'shkruajnë mediat e huaja për Viola Spiron (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Viola Spiro, është cilësuar gjithmonë si një ndër vajzat më simpatike të ekranit. Ajo
Me gjuhën dhe gjestet e Ramës, Spiropali zbulon detyrën e re të Metës pas largimit nga Presidenca Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali është socialistja që ka arritur ta imitojë mjaft mir
Elisa Spiropali shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshimet (FOTO LAJM) Katër vite pasi u bë nënë për herë të parë, Elisa Spiropali po përflitet për një shtatzëni të dytë. Shkak për këto al
'I prenë veshin klientit', pronari i club-it në Sarandë replikon me Berishën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi përmes Facebook-ut të tij se, sipas një qytetari, dje në orët e pa
Nga kush inspirohet Ledina Çelo për super format e saj (FOTO LAJM) Ledina Çelo është këngëtarja shqiptare e cila është njohur që në fillimet e karrierës për format e mira trupore dhe kujd
Pushimet luksoze të Viola Spiros, i shërben Nusreti i famshëm (FOTO LAJM) Viola Spiro është duke shijuar pushimet e saj pranë detit. Nuk kanë munguar fotot e njëpasnjëshme që ajo poston në Insta
A po shantazhohet me përgjime të natyrës seksuale Elisa Spiropali? (FOTO LAJM) Pas publikimit të një numri të madh përgjimesh, të cilat sipas PD faktuan vjedhjen e votave, "Bild" bëri me dije se ka n
Spiropali: Pyeteni Qametën kush do i bëjë zgjedhjet në 13 tetor Pas vendimit të presidentit Meta i cili deklaroi se zgjedhjet do të mbahen më 13 tetor, ka reaguar edhe Ministrja e Sht
Spiropali sulmon Metën: Iliri pozon me antidekretin Ministrja e Shtetit dhe Zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar menjëherë pas reagimit të Presidentit për inci
Elisa thotë se Erioni ishte mirë e bukur në Tiranë, por po sakrifikon në Ersekë që t'i nxjerrë në dritë Ministrja për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali tha gjatë prezantimit të aktorit të "Portokallisë" Erion Isai
Spiropali: Ç' dekredimi i presidentit akt prej burri shteti (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhenit me parlamentin ka zgjedhur në këtë seancë plenare, të vijë me vargjet e Fan Nolit pë