999 rezultate për

spikerja

Jepte lajmet me gjoksin jashtë, spikerja tregon si u hakmor Gent Cakaj pasi i nxorri intervistën (FOTO LAJM) Larg modestisë, Enki Bracaj e pohon se koha kur jepte lajme me dekoltenë zbuluar në “Zjarr tv” e rriti audiencën e telev
Spikerja e parë grua që drejton një edicion lajmesh në Arabinë Saudite (VIDEO) Një gazetare në Arabinë Saudite është bërë gruaja e parë që ka drejtuar një buletin kryesor lajmesh në kanalin televiziv
Motra e Sardit është spikerja e famshme në Shqipëri dhe askush se dinte! Këngëtarja e njohur shqiptare Irma Libohova ka zbuluar disa informacione që nuk i kemi ditur më parë për dy muzikantët e
Jep lajmet topless, spikerja e "Zjarr Tv" thotë se ndihet krenare (FOTO LAJM) Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
Spikerja e lajmeve: Trump tentoi të më puthte në ashensor Ish-spikerja e lajmeve në Fox News ka dekaruar se presidenti i Amerikës, Donald Trump ka tentuar që ta puthë në buzë në
Frikë e terror, spikerja e lajmeve përndiqet nga fansja e fiksuar (FOTO LAJM) Spikerja e lajmeve në Abc News, Viol Xhafaj ka bërë publike një rast përndjekje ndaj saj. Një zonjë emri i të cilës
Rrëfehet spikerja e lajmeve: Jam beqare dhe jo e dashuruar Spikeret e lajmëve janë gjithmonë aty statike në ekran dhe pavarësisht se janë fytyra të njohura dhe publike, jeta e tyr
I plasin ujërat live, spikerja vazhdon prezantimin e lajmeve (VIDEO) Ndërsa po prezantonte lajmet live, së bashku me 3 kolegë të tjerë, një spikerje shtatzënë i kanë plasur ujrat. Por jo ve
Spikerja e lajmeve shpërthen në lot kur merr vesh se njihte një nga viktimat e tërmetit (VIDEO) Spikerja e lajmeve në Meksikë nuk mundi të ndalte lotët teksa po e lexonte lajmin për tërmetin që ka goditur Meksikën,
Rrëfehet spikerja e “Zjarr TV”: Ja çfarë vendosa për "Playboy" Duket se fati nuk ka qënë në anën e spikeres 21 vjeçare, e cila doli me gjoks gjysmë të zbuluar në televizionin “Zjarr T
Spikerja shqiptare në CNN Kozeta Turishta nuk ka ndërmend të ndalet, përkundrazi. Ekrani mbetet një dashuri e pazëvendësueshme, por tashmë që ajo
Tërmet në SHBA, spikerja frikësohet gjatë transmetimit (VIDEO) Dy spiker lajmesh në SHBA, nuk e kanë shmangur dot frikën teksa një tërmet ka tronditur të gjithë zonën. Gjatë transmeti
Spikerja flirton live me David Beckham: "Shumë vap këtu’" (VIDEO) Ajo njihet tani si prezantuesja qe flirton me të intervistuarit e saj, qe kur u be objekt debati per ‘ngacmimin’ qe i be
Spikerja e lajmeve në “Tv Zjarr” tërheq vëmëndjen e "Daily Mail" (FOTO LAJM) Dhënia e lajmeve me dekoltenë e hapur shkaktoi jo pak polemika në mbarë opinionin publik, por kjo se ndali aspak gazetar
Spikerja në transmetim live kreh flokët (VIDEO) Prezantuesja ka menduar që të kurohet para se ajo të fillonte edicionin informativ, por ka ndodhur që ajo është kapur ma
Mirëmëngjesi, po fillojmë lajmet! (VIDEO) Liza Kaymin, spikerja e lajmeve në televizionin rus RTV është "kapur" gojëhapur nga kamera teksa po bëhej gati për të fi
Spikerja jep lajmet, gazetarja rrëzohet në studio (VIDEO-FOTO) Spikerja e lajmeve Jessica Garate e pëlqen punën e saj pasi puna në televizion të jep kënaqësi por edhe të papritura. Te
Spikerja televizive qënka vërtet e "dehur" (VIDEO) Foleset e lajmeve duhet të kenë kujdes kur bëhen gati për të dhënë lajmet edhe pse janë të bindura se mikrofoni nuk ësht
Spikerja mbetet pa tekst 90 sekonda (VIDEO) Kur është në program të drejtpërdrejt dhe mbetet pa kurrfarë ndihme nga regjia, ky është ankthi më i madh i për çdo mode
Spikerja që lexon lajme sikur bën fjalim në miting (VIDEO) I ngjanë një fjalimi të një diktatori por nuk është i tillë. Është vetëm spikerja e televizionit shtetëror në Korenë e V