999 rezultate për

spikatur

Vllaznia kërkon talentin e Interit 19-vjeçari Boris Llouga, i cili është rritur te skuadra e Interit kërkohet nga Vllaznia. Mësohet se shkodranët kanë arri
Deklaratat më spektakolare të Ibrahimoviç (FOTO LAJM) Nuk janë vetëm golat, trofetë e rëndësishme apo spektakli që dhuron në fushë ato që e bëjnë Zlatan Ibrahimoviçin të jash
Rama porosi ministrave: Punësimet në dikastere, transparente dhe me konkurse Kryeministriu i zgjedhur Edi Rama mbylli djembledhjen dyditore të ministrave të tij në qytetin e Vlorës. Kreu i ri i qev
Cakuli: Muzika është mbi gjithçka Thjeshtësia dhe origjinaliteti i saj e kanë bërë njërën ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës.Është Hana Cakuli, kë
Dhjetë talentet më të spikatur të momentit (FOTO-LAJM) Ata po tregojnë një formë të shkëlqyer në kampionatet ku luajnë duke u bërë lojtarë kyç për skuadrat e tyre. Ata janë en
Milan në gjurmët e Nastasiç Kur është pothuajse e pamundur mbërritja në San Siro e Yanga-Mbiwa, Milani vazhdon të kërkojë një qëndërmbrojtës që mund
Në burg pse mungoi në shkollë Një studente amerikane është burgosur për shkak të mungesave të shumta në shkollë. Diane Tran, e cila është vetëm 17
Vdekja e prokurorit, Prokuroria: Figurë e spikatur e drejtësisë Prokuroria e Përgjithshme e ka cilësuar si një humbje të madhe për familjen por dhe për kolegët dhe miqtë e tij për ndar