999 rezultate për

spikatur

Ndarja nga jeta e Gjergj Xhuvanit, presidenti jep mesazh ngushëllimi Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ngushëlluar familjarët, miqtë dhe të afërmit e regjisorit Gjergj Xhuvani, i cili n
20 fotografitë më të spikatura nga e gjithë bota (FOTO LAJM) Çdo vit në botë bëhen mijëra fotografi të nivelit të lartë, për të shpërndarë kujtime apo peizazhe të jashtëzakonshme, h
Kjo bukuroshe sot është një super modele (FOTO LAJM) Bellen Rodrizgues është një ndër modelet më të parapëlqyera në botë me miliona ndjekës dhe dhjetra oferta për të pozuar.
Zidane pas largimit tregon momentet më të spikatura në Madrid Zidane me deklaratën e tij për largimin nga Real Madridi ka "shtangur" klubin madrilen. Kanë qënë të shumtë reagimet
E kritikuan pafund për anglishten, vajza nga Amerika bën komentin që nxjerr bllof Elvanën Elvana ka vetëm pak ditë që ka publikuar hitin e saj më të ri në anglisht Off Guard në bashkëpunim me Ty Dolla. Por s
Panik tek Chelsea, milionat mund të rrëmbejnë Kanten Paris Saint-Germain ka shënjestruar për përforcim në mesfushë, francezin e Chelseat, N’Golo Kante. Kante është një pr
Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Ç'ka ndodhur me jetën e saj Aktorja e njohur për rolin e spikatur të Ponjës, por edhe për role të tjera për disa sezone në spektaklin e humorit “Por
Bashkia e Tiranës mes 40 bashkive më të spikatura në botë, bëhet pjesë e nismës “Bloomberg Harvard City Leadership” Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u përzgjodh si një nga 40 kryetarët e bashkive më të spikatur nga vende të
15 super bukuroshet e futbollistëve që kanë spikatur në vitin 2016-të (FOTO) Bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve kanë qenë protagoniste absolute në rrjetet sociale në vitin 2016-të duke q
Top 20 talentet më të spikatur në Europë (FOTO LAJM) 2016 do të jetë një vit do të do mbahet mend nga kampionët e së ardhmes. Edhe pse në moshë të re, ata kanë treguar se do
Arsenali e Bajerni barazojnë, shënojnë Mesi dhe Xhaka (VIDEO) Po luhen sonte ndeshjet e katërta të fazës në grupe të Ligës së Kampioneve, takime të cilat nisën në orën 18:45 me ndesh
10 futbollistët më të spikatur jashtë fushave të lojës (FOTO LAJM) Ata ndoshta nuk janë tashmë më të mirë në ekipet që luajnë, por jashtë fushave janë shumë atraktiv. Mënyra e tyre e vesh
Tifozët e presin me përqafim Buffon-in pas kthimit (VIDEO) Italia sot është rikthyer në shtëpi, pas eliminimit nga Kampionati Evropian nga Gjermania vetëm ekzekutimit të penalltiv
Formacioni më i mirë i 1/8 të finaleve të Europianit (FOTO LAJM) Europiani ka hyrë në një fazë shumë interesante, pasi janë luajtur ndeshjet e fazës së 1/8-ve. Humb lojtarë kanë spikatu
Yjet që kanë shkëlqyer dhe zhgënjyer në "Euro 2016", mes tyre një shqiptar (FOTO) Europiani ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa në disa grupe do të luhen ndeshjet e dyta, dhe jemi në pritje
Nishani shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Agim Nezaj Presidenti Bujar Nishani u shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të gazetarit të njohur, pedagogut të Shkencave
Premier League, ja blerjet më të mira në sezonet e fundit (FOTO LAJM) Në Angli luhen javët e fundit për sezonin 2015-16, teksa teksa Leicester po bën mrekullinë. Skuadra e Rainerit udhëheq m
10 talentet më të spikatur në Europë nën 18 vjeç (FOTO LAJM) Këtë vit në futbollin europian kanë spikatur disa të rinj, të cilët janë nën ndjekjen e skuadrave më të mëdha europiane.
Elseid Hysaj ndër 20 talentet më të spikatur në Europë (FOTO LAJM) Futbolli shqiptar ka njohur arritje të jashtëzakonshme në vitin 2015, duke arritur për herë të parë kualifikimin për në
10 yjet që pritet të rilindin në Premier League (FOTO LAJM) Kanë mbetur më pak se një muaj nga fillimi i sezonit të ri në Premier League. Skuadrat për pak ditë do të fillojnë edhe