999 rezultate për

spikat

Guardian zgjedh 5 më të mirët e sezonit, spikat Son Me mbylljen e sezonit në Premier League, gazeta prestigjoze angleze Guardian ka publikuar emrat e 5 lojtarëve më të mirë
Talenti shqiptar që po spikat në Zvicër Talenti i Kombëtares së Shpresave, Taulant Seferi, po bën paraqitje të mira edhe tek ekipi i tij i Uinterthurit, në kate
Zidane pas largimit tregon momentet më të spikatura në Madrid Zidane me deklaratën e tij për largimin nga Real Madridi ka "shtangur" klubin madrilen. Kanë qënë të shumtë reagimet
Edhe Kroacia zbulon listën, spikaten shumë "yje" Ish-trajneri i Dinamos së Tiranës, Zllatko Dalic tashmë teknik i Kombëtares së Kroacisë, ka zbardhur listën me emrat e 2
E kritikuan pafund për anglishten, vajza nga Amerika bën komentin që nxjerr bllof Elvanën Elvana ka vetëm pak ditë që ka publikuar hitin e saj më të ri në anglisht Off Guard në bashkëpunim me Ty Dolla. Por s
Panik tek Chelsea, milionat mund të rrëmbejnë Kanten Paris Saint-Germain ka shënjestruar për përforcim në mesfushë, francezin e Chelseat, N’Golo Kante. Kante është një pr
Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Ç'ka ndodhur me jetën e saj Aktorja e njohur për rolin e spikatur të Ponjës, por edhe për role të tjera për disa sezone në spektaklin e humorit “Por
Në grupi I, ku merrr pjesë Kosova spikat super sfida Turqi - Kroaci Në Grupin I, ku bën pjesë edhe Kosova, spikat përplasja mes Turqisë dhe Kroacisë që do të luhet në stadiumin Yeni Eski
Bashkia e Tiranës mes 40 bashkive më të spikatura në botë, bëhet pjesë e nismës “Bloomberg Harvard City Leadership” Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u përzgjodh si një nga 40 kryetarët e bashkive më të spikatur nga vende të
Formacioni më i mirë i javës në Premier League, mes tyre dhe një shqiptar (FOTO) Premier League na ka dhuruar spektakël dhe në javën e 32-të, teksa spikati super ndeshjes mes Manchester United dhe Chel
15 super bukuroshet e futbollistëve që kanë spikatur në vitin 2016-të (FOTO) Bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve kanë qenë protagoniste absolute në rrjetet sociale në vitin 2016-të duke q
Top 20 talentet më të spikatur në Europë (FOTO LAJM) 2016 do të jetë një vit do të do mbahet mend nga kampionët e së ardhmes. Edhe pse në moshë të re, ata kanë treguar se do
Njihuni me golashënuesin që po habit në La Liga Një emër i ri po spikat në futbollin spanjoll. Një bomber i ri po spikat gjatë këtij sezoni. Po flasim për Iago Aspas, i
Shqiptari që i habiti të gjithë: Jam djali i Zotit, Noizy është fotokopja ime (VIDEO) Në spektaklin që transmetohet në Vizion Plus, ‘Tu Si Que Vales’ ka pasur disa konkurrentë interesantë të cilët dolën në
Arsenali e Bajerni barazojnë, shënojnë Mesi dhe Xhaka (VIDEO) Po luhen sonte ndeshjet e katërta të fazës në grupe të Ligës së Kampioneve, takime të cilat nisën në orën 18:45 me ndesh
10 futbollistët më të spikatur jashtë fushave të lojës (FOTO LAJM) Ata ndoshta nuk janë tashmë më të mirë në ekipet që luajnë, por jashtë fushave janë shumë atraktiv. Mënyra e tyre e vesh
Tifozët e presin me përqafim Buffon-in pas kthimit (VIDEO) Italia sot është rikthyer në shtëpi, pas eliminimit nga Kampionati Evropian nga Gjermania vetëm ekzekutimit të penalltiv
Formacioni më i mirë i 1/8 të finaleve të Europianit (FOTO LAJM) Europiani ka hyrë në një fazë shumë interesante, pasi janë luajtur ndeshjet e fazës së 1/8-ve. Humb lojtarë kanë spikatu
Yjet që kanë shkëlqyer dhe zhgënjyer në "Euro 2016", mes tyre një shqiptar (FOTO) Europiani ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa në disa grupe do të luhen ndeshjet e dyta, dhe jemi në pritje
10 "shkurtabiqët" e Europianit (FOTO LAJM) Gjatësia nuk është një kusht për të qenë një protagonistë në fushën e lojës dhe këtë gjë e kanë vërtetuar gjithmonë shum