999 rezultate për

spezias

Interi "arkëton" 3 pikë të rëndësishme ndaj Spezias (VIDEO) Interi ka fituar në shtëpi me rezultat 2 – 1 kundër Spezias. "Neurazurët" ishin më të mirë nga minuta e parë dhe me p
Lazio kthehet te fitorja ndaj Spezias falë një Milinkovic-Savic në super formë (VIDEO) Lazio "harron" shpejt humbjen me Udinesen me fitoren 1-2 ndaj Spezias falë dyshesh Immobile-Milnkovic-Savic, madje në sh
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Spezias (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Spezias në shtëpinë e këtyre të fundit. Pëer "Zonjën e Vjetër" topin në rrjet
Pirlo komenton situatën e Ronaldos: Nuk do të startojë ndaj Spezias Cristiano Ronaldo nuk do të jetë startues në ndeshjen kundër Spezia. Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka dhënë disa
Ekipi i vetëm në Serie A që nuk është mposhtur nga Juventusi, Spezia e Ismajlit duhet të ruajë rekordin Juventus do të kërkojë të reagojë në kampionat, teksa do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve dy barazimet në Serie
Ismajli lë pas problemet, i bashkohet Spezias në stërvitje Ardian Ismajli është bashkuar në stërvitje me skuadrën e Spezias. Pas një periudhe për mungesë dokumentesh dhe forme
Bogdani drejt largimit nga Chievo Sezonin e ardhshëm Eiorn Bogdani ka gjasa të luajë në Liga Pro, përkatësisht te skuadra e Spezias. Kjo duke e pabesueshm