999 rezultate për

spezia

Arrestohet shqiptari pasi i bëri “zbor” prej një viti policisë italiane Dje në mbrëmje stacioni policor i La Spezia ka arrestuar Gjevalin Kokaj, 34 vjeçar shtetas shqiptar, por banues në La Sp
Roma turpërohet në Kupë nga Spezia (VIDEO) Roma vazhdon të kalojë një moment të vështirë këtë sezon. Skuadra e Rudi Garsias është eliminuar nga Kupë e Italisë nga
Milan-Spezia, formacionet zyrtare Kompletohet sot kuadri i 1/8-ve të Kupës së Italisë: në fushë Catania-Siena, Milan-Spezia dhe Napoli-Atalanta. Kuqezinjt
Milan-Spezia, formacionet e mundshme Kompletohet sot kuadri i 1/8-ve të Kupës së Italisë: në fushë Catania-Siena, Milan-Spezia dhe Napoli-Atalanta. Kuqezinjt
Bogdani drejt largimit nga Chievo Sezonin e ardhshëm Eiorn Bogdani ka gjasa të luajë në Liga Pro, përkatësisht te skuadra e Spezias. Kjo duke e pabesueshm